Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-AMG S 63 E-Performance: рекорд потужності з електрифікованим V8

Після кількох електричних седанів Mercedes-AMG представляє ще одну класичну модель V8. Але навіть ця модель вже не може обійтися без електроенергії.

Mercedes-AMG підкорює нові вершини потужності з електричним асистентом. Завдяки комбінації бензинового двигуна V8 і електродвигуна, представлена наразі спортивна версія S-Class має сумарну потужність 590 кВт / 802 к.с. і крутний момент 1430 Нм, що робить її найпотужнішим варіантом серії розкішного класу з коли-небудь побудованих. S 63 E-Performance вийде на ринок наступного року.

Потужний, але принаймні математично економний плагін-гібридний привод покликаний примирити вимоги захисту клімату та вподобання клієнтури. Останню забезпечує голосистий та потужний 4,0-літровий восьмициліндровий двигун з бітурбонаддувом, який агрегатується з дев’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач і самостійно видає 450 кВт / 612 к.с. та 900 Нм. В якості підсилювача потужності і зменшувача споживання пального додається електродвигун потужністю 109 к.с. і 320 Нм на задній осі, який з’єднаний з двоступінчастою коробкою передач і, таким чином, також може бути ефективним у верхньому діапазоні швидкостей.

Він отримує енергію від батареї ємністю 13,1 кВт/год, встановленої над задньою віссю. Щоправда, запас ходу на електротязі в 33 кілометри порівняно невеликий – але ж першочергове завдання електроприводу – не їзда без шкідливих викидів, а підтримка двигуна внутрішнього згоряння. І тут на допомогу приходить визначені в тестовій лабораторії  витрати пального – 4,4 літра на 100 кілометрів, що відповідає витратам малолітражного автомобіля.

Від 0 до 100 за 3,3 секунди

Однак у цьому класі більш важливі динамічні показники: розгін з нуля до 100 км/год займає 3,3 секунди, а максимальна швидкість обмежена 250 км/год. Опціонально її можна збільшити до 290 км/год. Щоб гарантувати, що важкий седан залишається керованим, незважаючи на надмірну потужність, Mercedes доклав багато зусиль до шасі.

Повний привод, само собою зрозуміло, в наявності, до нього додається повне рульове керування з каталогу S-класу, адаптивна пневматична підвіска, активна стабілізація крену, яка підтримує рівновагу кузова на поворотах, і активні кріплення двигуна, які затягуються або розслабляються залежно від ситуації на дорозі.

Високоефективна композитна гальмівна система забезпечує безпечне уповільнення. Цю ж задачу переслідує і велика кількість систем допомоги, включаючи «Drive Pilot» для високоавтоматизованого водіння. На відповідних ділянках автомагістралі технологія повністю бере кермо на швидкості до 60 км/год.

Візуально AMG відрізняється від звичайного S-класу дещо більш агресивним виглядом. Решітка радіатора має вертикальні ламелі, великі ніздрі в нижньому бампері, а ззаду – чотири трапецієподібні вихлопні труби і дифузор вказують на особливий статус седана. У салоні чотирьох пасажирів чекає оздоблення в стилі AMG. Офіційної ціни виробник поки не назвав. Найдорожча гібридна модель на сьогоднішній день (580e, 375 кВт / 510 к.с.) коштує трохи менше 140 000 євро. AMG попросить чималу доплату і, мабуть, здолає позначку 180 тисяч євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.