Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz: До 2025 року у всіх наших моделей буде повністю електрична версія, а з 2030 року ми повністю перейдемо на електромобілі

Сьогодні німецький автовиробник Mercedes-Benz оголосив основні пункти нової стратегії переходу до повністю електричних моделей, на яку збирається витратити понад 40 млрд євро в період з 2022 по 2030 рік. Унаслідок вже до 2025 року у кожної серійної моделі виробника буде повністю електрична версія, а до кінця поточного десятиліття бренд стане повністю електричним і буде продавати виключно електромобілі.

До 2022 року електромобілі (BEV) будуть присутні абсолютно у всіх сегментах, в яких працює компанія. Починаючи з 2025 року всі нові моделі будуватимуться виключно на нових архітектурах, створених тільки для електричних моделей. У рамках даного плану будуть представлені відразу три платформи:

  • MB.EA — основна модульна платформа для середньо- і великорозмірних пасажирських електромобілів
  • AMG.EA — спеціалізована високотехнологічна платформа для високопродуктивних електромобілів, оріентіована на клієнтів Mercedes-AMG
  • VAN.EA — платформа для фургонів і легких комерційних електромобілів, які будуть використовуватися бізнесом для розвитку екологічно чистих автопарків

Mercedes-Benz також придбає британський стартап YASA, щоб отримати доступ до електродвигунів нового покоління. При цьому компанія також продовжить працювати над поліпшенням фірмових електродвигунів eATS 2.0. Німці оцінили внутрішню потребу в батареях для електромобілів в більш ніж 200 ГВтч, і для задоволення подібних запитів планують побудувати вісім гігафабрик по всьому світу як доповнення до дев’яти заводів, створення яких було анонсовано раніше.

Німці продовжать вкладатися в розвиток зарядної інфраструктури. Зокрема, вже в кінці поточного року разом з виходом електричного флагмана Mercedes-Benz EQS почне працювати новий сервіс Plug & Charge, який суттєво спростить процес зарядки електромобілів. Існуюча система Mercedes me Charge вже зараз має у своєму розпорядженні 530 тис. зарядних точок по всьому світу, а завдяки співпраці з Shell Recharge ця кількість зросте ще більше.

Починаючи з 2022 року Mercedes-Benz буде виробляти вісім електромобілів на семи фабриках, розміщених на трьох континентах, щоб задовольнити зростаючий попит на електричні моделі. Якщо раніше компанія націлювалася на частку продажів гібридів і електромобілів у розмірі 25% до 2025 року, то тепер прогнозує вдвічі вищий результат у розмірі 50%.

Джерело: Mercedes-Benz

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.