Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.02.2023

Mercedes-Benz має намір знищити більшість купе та універсалів у своєму модельному ряді

У найближчі роки Mercedes-Benz кардинально змінить свій модельний ряд. Ряд дводверних купе, універсалів і купе позашляховиків буде знято з виробництва.

У майбутньому слід очікувати більшої уваги до топових варіантів від AMG і Maybach, а також супер-ексклюзивних моделей Mythos.

У травні 2022 року Mercedes-Benz представив свій крайній довгостроковий стратегічний план, який передбачає кардинальну зміну розмірів і переформатування свого величезного продуктового портфеля, щоб просунутися ще далі вгору по ринку і стати ще більш прибутковим. Тоді автовиробник не дав повного пояснення, як він планує це зробити, але тепер ми маємо набагато чіткіше уявлення про те, що потрапить на гільйотину і на які нові моделі можна очікувати.

З 33 кузовів виживуть лише 14

Журналісти поспілкувалися з кількома топ-менеджерами в Унтертюркгаймі та Зіндельфінгені, щоб з’ясувати, чому вони вважають, що у універсалів, купе та кабріолетів невизначене майбутнє – або взагалі ніякого майбутнього.

Виявилося, що це пов’язано з новим розумінням бренду розкоші. Mercedes має намір адаптувати свої майбутні продукти, щоб підготувати їх до розширених персоналізованих послуг мобільності, зменшити тиск на водія і переосмислити комфорт як ключову цінність бренду.

Новий модельний ряд може збільшити прибутки, але він містить менше емоційних продуктів. Виходячи з того, що було сказано, з 33 стилів кузова, які зараз пропонує Mercedes у Європі та США, виживуть лише 14.

“Зрештою, нам просто не потрібні універсали або низькопродуктивні дводверні моделі, щоб збільшити обсяги продажів”, – сказав старший член стратегічної команди Mercedes-Benz. “Найважливішими елементами екологічних сучасних розкішних автомобілів є простір і час… Це наш пріоритет номер один, а не ще один модний стиль кузова, модель, яка працює тільки в Європі, або останній удар по вмираючому сегменту”.

Купе і кабріолети C-класу та E-класу припинять своє існування десь між 2023 і 2024 роками, а на зміну їм прийде пара дводверних моделей CLE-класу. Нинішнім купеподібним позашляховикам і седанам теж недовго залишилося жити. Клас CLS піде у 2024 році, а більш спортивний AMG GT 4 Door з’явиться у 2024 або 2025 році. Нові покоління купе GLE і GLC дебютують у найближчі роки, але після цього їхні лінійки також чекає забуття.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.