Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz: основні бізнеси працюють краще, ніж очікувалося

Автовиробник Mercedes-Benz показав кращі результати, ніж очікувалося, у першому кварталі. Згідно з попередніми даними, компанія досягла маржі прибутку до виплати відсотків і податків у розмірі 14,8%. Це менше, ніж у надзвичайно сильному періоді минулого року, коли цей показник становив 16,4%. Однак аналітики на фондовому ринку очікували, що маржа становитиме лише 13,4 відсотка, повідомляє компанія.

У бізнесі мікроавтобусів маржа значно зросла порівняно з минулорічним показником і також перевищила ринкові очікування. До сплати відсотків і податків Mercedes заробив 5,5 мільярда євро за перші три місяці, що на п’ять відсотків більше, ніж у попередньому році.

Важливий для інвесторів приплив грошових коштів, розрахований без урахування фінансових послуг, також перевищив оцінки експертів і склав 2,2 мільярда євро. У заяві Mercedes говориться про здорові чисті ціни в автомобільному бізнесі, зростання продажів і хороший асортимент продукції. Однак, як зазначається, матеріальні витрати також зросли, а витрати на дослідження і розробки збільшилися.

У першому кварталі Mercedes продав 503 500 автомобілів на всіх ринках, що приблизно на три відсотки більше, ніж у попередньому році, причому зростання продажів високоприбуткових моделей було вищим за середній показник. Компанія продовжує фіксувати високі темпи зростання електричних моделей.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.