Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.06.2023

Mercedes-Benz оцінює стандарт зарядки Tesla NACS

Mercedes-Benz нещодавно згадувався як один з виробників електромобілів, який розглядає можливість використання Північноамериканського стандарту зарядки Tesla (NACS) в Північній Америці.

Новина надійшла від Benzinga (через Drive Tesla Canada), яка написала, що Mercedes-Benz оцінює “технічну реалізацію” зарядного роз’єму Tesla, який буде прийнятий в Північній Америці також Ford і General Motors, замість комбінованої системи зарядки (CCS1).

Ми не знаємо більше нічого, крім цієї неофіційної інформації, але це не звучить дивно. Швидше за все, кожен виробник повинен провести внутрішній технічний і бізнес-аналіз NACS проти CCS1, щоб вирішити, що робити далі. Виробники обладнання повинні були б зробити те ж саме при будь-якій значній зміні на заправках (інший тип бензину).

Нагадаємо, що Stellantis нещодавно також визнав, що “продовжує оцінювати” NACS. Гадаємо, що рішення будуть оприлюднені, коли прийде час. Тим часом генеральний директор Tesla Ілон Маск намагається трохи подражнити Toyota.

Буде дуже цікаво подивитися, який європейський виробник першим вирішить відмовитися від CCS1 в Північній Америці, зосередитися на NACS і отримати сумісність з мережею суперзарядок Tesla. Для виробників преміум-класу, таких як Mercedes-Benz, легкий доступ до суперзарядки може бути дуже важливим.

Німецька компанія хотіла б розгорнути понад 10 000 індивідуальних зарядних станцій у всьому світі (на основних ринках), в тому числі понад 2 500 у Північній Америці (понад 400 станцій) до 2027 року.

Питання полягає в тому, чи змінить цей план більш широке впровадження NACS іншими виробниками електромобілів і потенційний доступ до суперзарядки Tesla.

Наразі автомобілі Mercedes-Benz у Сполучених Штатах обладнані зарядним входом CCS1 і пропонуються з безкоштовним пакетом зарядки на станціях Electrify America.

На жаль, з’явилися численні повідомлення про те, що мережа Electrify America має проблеми з надійністю, що не дуже добре для автомобільного бренду преміум-класу. З цієї точки зору Tesla Supercharging/NACS має певні переваги.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.