Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.06.2023

Mercedes-Benz першим почне продавати автомобілі в Каліфорнії з автопілотом 3-го рівня – без використання рук та очей

Систему Drive Pilot 3-го рівня в автомобілях Mercedes-Benz можна використовувати на визначених дорогах в Каліфорнії, включно з міжштатною автомагістраллю I-15.

Mercedes-Benz став першим автовиробником, який отримав дозвіл від департаменту автомобільного транспорту Каліфорнії на продаж або здачу в оренду автомобілів з технологією самостійного водіння 3-го рівня. У січні аналогічний сертифікат компанія отримала в іншому штаті – Неваді.

Система Drive Pilot 3-го рівня дозволить водіям відвести очі від дороги та зняти руки з керма під час поїздки, займаючись іншими справами – наприклад переглядом відео чи текстових повідомлень. Якщо всі вимоги будуть дотримані – у випадку аварії юридичну відповідальність нестиме Mercedes, а не водій.

Drive Pilot покладається на датчики, встановлені по всьому транспортному засобу, включаючи відеокамери, матриці LiDAR, радарні/ультразвукові датчики та аудіомікрофони. Система також може порівнювати дані бортового датчика та GPS, щоб визначити своє точне місцезнаходження на дорогах.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.