Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 12.12.2022

Mercedes-Benz планує новий завод з виробництва електромобілів у Польщі

Автовиробник Mercedes-Benz планує побудувати в Польщі завод з виробництва легких електричних фургонів. “У той час як на всіх наших існуючих заводах ми гнучко виробляємо фургони з двигуном внутрішнього згоряння і з електроприводом на одній лінії, в Яворі ми побудуємо перший в світі завод для виробництва виключно електричних авто”, – заявив глава Mercedes-Benz Vans Матіас Гайзен.

Запланована співпраця з американським виробником електромобілів Rivian не відбудеться, принаймні поки що. За заявами, зробленими на прес-конференції у Варшаві разом з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким, компанія має намір інвестувати в завод понад мільярд євро в найближчі роки. Завод буде повністю орієнтований на наступне покоління великих фургонів з електричним приводом, заснованих на новій архітектурі.

Рішення на користь “Явора”, однак, все ще залежить, серед іншого, від надання субсидій, зазначається у повідомленні. У районному містечку, розташованому приблизно в 50 кілометрах на захід від Вроцлава, автовиробник з 2017 року утримує завод з виробництва двигунів, на якому працює понад 800 працівників. Тим часом, виробник електромобілів Rivian відклав свої плани щодо спільного виробництва фургонів з Mercedes-Benz, про які він оголосив лише у вересні. За словами обох сторін, американська компанія наразі віддає перевагу іншим проектам.

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.