Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz планує співпрацю з Rivian

Mercedes-Benz хоче співпрацювати з американським виробником електрокарів Rivian у виробництві електрофургонів. У Mercedes-Benz повідомили, що обидві компанії підписали відповідну декларацію про наміри стратегічного партнерства. Вони хочуть створити спільне підприємство для виробництва, інвестувати в спільний завод у Європі та керувати ним разом.

Згідно з повідомленням, співпраця дає змогу використовувати операційну синергію та значно підвищити ефективність витрат. Таким чином, комерційним клієнтам можна запропонувати конкурентоспроможну продукцію.

Фургони обох компаній будуть вироблятися там «лише за кілька років». Для заводу, призначеного виключно для електричних фургонів, буде використано існуюче місце розташування Mercedes-Benz у Центральній/Східній Європі.

Це забезпечить “значну економічну вигоду”, – сказав Матіас Гейзен, керівник Mercedes-Benz Vans. Відповідаючи на запитання, Гейзен не став детально коментувати заплановані терміни, точне місце та суму інвестицій.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.