Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz продав завод Smart у Франції

Завод в Амбаху був запущений 27 жовтня 1997 року президентом Франції Жаком Шираком і канцлером Німеччини Гельмутом Колем. Виробництво почалося в 1998-му: на конвеєр встав «перший» Smart Fortwo. З тих пір випущено більше 2,2 млн Смартів, які в 2019-му перейшли на електротягу.

Британська компанія Ineos Automotive «в найближчі тижні» викупить всі акції фірми Smart France S.A.S. і візьме на себе управління заводом в Амбаху. Як повідомляє Mercedes-Benz, відповідні угоди вже підписані, залишилося прояснити лише деталі угоди, схваленої урядом Франції. «Ключова мета» переговорів досягнута: на підприємстві збережуться 1300 робочий місць, виробництво електрокарів Smart EQ Fortwo триватиме до кінця 2021 року.

Коли випуск Смартів завершиться, в Амбахі влаштується новий позашляховик Ineos Grenadier (на фото в центрі). «Ми просто не могли пропустити таку унікальну можливість. Нам вдалося придбати сучасне автовиробництво з співробітниками світового класу », – радіє Джим Раткліфф.

Ineos Automotive вважає майданчик у Амбаху «ідеальним місцем» для виробництва Гренадер. Одне з найсучасніших підприємств в Європі укомплектовано висококваліфікованими кадрами і має «чудовий послужний список» серед заводів Мерседеса за якістю продукції. Розташування об’єкту на франко-німецькому кордоні в 200 км від Штутгарта полегшує доступ до ланцюжків поставок і цільових ринках. Тепер Ineos гарантує, що Grenadier добереться до покупців на початку 2022 року. Зауважимо, в листопаді Ineos подружився з групою Hyundai, щоб перевести свій позашляховик на водень.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.