Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz продав завод Smart у Франції

Завод в Амбаху був запущений 27 жовтня 1997 року президентом Франції Жаком Шираком і канцлером Німеччини Гельмутом Колем. Виробництво почалося в 1998-му: на конвеєр встав «перший» Smart Fortwo. З тих пір випущено більше 2,2 млн Смартів, які в 2019-му перейшли на електротягу.

Британська компанія Ineos Automotive «в найближчі тижні» викупить всі акції фірми Smart France S.A.S. і візьме на себе управління заводом в Амбаху. Як повідомляє Mercedes-Benz, відповідні угоди вже підписані, залишилося прояснити лише деталі угоди, схваленої урядом Франції. «Ключова мета» переговорів досягнута: на підприємстві збережуться 1300 робочий місць, виробництво електрокарів Smart EQ Fortwo триватиме до кінця 2021 року.

Коли випуск Смартів завершиться, в Амбахі влаштується новий позашляховик Ineos Grenadier (на фото в центрі). «Ми просто не могли пропустити таку унікальну можливість. Нам вдалося придбати сучасне автовиробництво з співробітниками світового класу », – радіє Джим Раткліфф.

Ineos Automotive вважає майданчик у Амбаху «ідеальним місцем» для виробництва Гренадер. Одне з найсучасніших підприємств в Європі укомплектовано висококваліфікованими кадрами і має «чудовий послужний список» серед заводів Мерседеса за якістю продукції. Розташування об’єкту на франко-німецькому кордоні в 200 км від Штутгарта полегшує доступ до ланцюжків поставок і цільових ринках. Тепер Ineos гарантує, що Grenadier добереться до покупців на початку 2022 року. Зауважимо, в листопаді Ineos подружився з групою Hyundai, щоб перевести свій позашляховик на водень.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.