Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.06.2023

Mercedes-Benz інтегрує ChatGPT в свої автомобілі

Mercedes-Benz розширює використання штучного інтелекту та інтегрує його як наступний етап у голосове керування своїми автомобілями. Впровадження ChatGPT робить голосове керування голосовим асистентом MBUX ще більш інтуїтивно зрозумілим. Наразі в США розпочинається бета-тестування для клієнтів, чиї автомобілі обладнані інформаційно-розважальною системою MBUX. Понад 900 000 автомобілів включені в цю програму, участь у ній не є обов’язковою.

У минулому Mercedes-Benz активно покладався на голосовий асистент MBUX. Тепер ChatGPT розширює це інтуїтивне голосове управління: на відміну від більшості голосових помічників, які базуються на заздалегідь визначених завданнях і відповідях, ChatGPT використовує так звану велику мовну модель: це значно покращує розуміння природної мови і розширює діапазон тем, на які голосовий помічник може відповідати.

За словами Mercedes-Benz, учасники можуть розраховувати на голосового помічника, який не тільки приймає конкретні команди природною мовою до автомобіля, але й здатний вести розмови.

Таким чином, ті, хто користується голосовим управлінням, отримають відповіді на питання про пункт призначення, пропозиції щодо нових рецептів або загальну інформацію. Важлива функція безпеки: автомобіль відтворює всю інформацію через голосовий вивід, щоб водій завжди міг стежити за дорожнім рухом, поки його руки залишаються на кермі.

Mercedes робить ставку на Microsoft

Інтеграція ChatGPT базується на співпраці з Microsoft. Mercedes-Benz використовує сервіс Azure OpenAI для використання генеративних моделей штучного інтелекту OpenAI у поєднанні з функціями безпеки, конфіденційності та надійності Azure.

Mercedes-Benz зберігає контроль над ІТ-процесами в будь-який час. Голосові дані тестувальників зберігаються в інтелектуальній хмарі Mercedes-Benz Intelligent Cloud, анонімізуються, а потім аналізуються. Клієнти завжди поінформовані про те, яка інформація збирається і з якою метою, і мають право приймати рішення.

Довідка:

GPT розшифровується як “Генеративний попередньо навчений трансформатор” і відноситься до складних нейронних мереж, які були спеціально навчені генерувати тексти. ChatGPT базується на великій мовній  моделі від OpenAI. Система пропонує широкий спектр функцій, таких як відповіді на запитання, створення текстів та узагальнення контенту, переклади і навіть генерування програмних кодів.

Mercedes-Benz використовує підхід до інтеграції ChatGPT, який відповідає власним принципам компанії в галузі штучного інтелекту. Ці принципи спрямовані на те, щоб зробити переваги інноваційних AI-рішень доступними для клієнтів, при цьому ретельно враховуючи потенційні ризики.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.