Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz представляє повністю електричний фургон з запасом ходу 405 км.


На початку цього року на виставці в Женеві Mercedes-Benz представив концептуальний електричний мінівен.

Напередодні Франкфуртської виставки, яка відбудеться в наступному місяці німецький автовиробник представив виробничу версію повністю електричного фургона MPV EQV з усіма його характеристиками.

Mercedes-Benz EQV

Говорячи про специфікації, електричний мінівен оснащений акумуляторною батареєю на 100 кВтг, але компанія обмежує корисну ємність до 90 кВтг. Вони вважають, що це призведе до запасу ходу в 405 км на одній зарядці.

Для зарядки акумуляторної батареї EQV оснащений вбудованим зарядним пристроєм на 11 кВт і може швидко заряджатися до 110 кВт, що, за твердженням Mercedes, дозволяє зарядити акумуляторну батарею від 10 до 80% менше ніж за 45 хвилин.

Mercedes-Benz EQV

Що стосується електродвигуна, він має максимальну вихідну потужність 150 кВт і забезпечує максимальну швидкість 160 км / год.

Дизайн серійної версії електричного фургона Mercedes-Benz EQV досить схожий на концепцію.

Але, як і в більшості мінівенів, магія відбувається всередині, де автовиробники намагаються максимізувати простір.

З акумуляторним блоком, встановленим в підлозі автомобіля, Mercedes зміг збільшити простір і пропонує кілька різних конфігурацій сидінь.

Mercedes-Benz EQV

Маркус Брайтшвердт, голова Mercedes-Benz Vans, прокоментував запуск електричного фургона: «Наші MPV відповідають найвищим стандартам з точки зору функціональності та мінливості. EQV також не йде на компроміс в цьому відношенні. Він пропонує зручне управління, динамічну електро-естетику, інтуїтивно зрозуміле управління і великий простір – і все це без викидів. Це означає, що він пропонує всі типові якості бренду і сегменту, які очікують наші клієнти, чи то сімейний автомобіль або маршрутний транспортний засіб з характером».

Mercedes-Benz EQV

Mercedes-Benz каже, що виробництво EQV «повністю інтегроване у виробничу діяльність заводу в Віторії на півночі Іспанії», де також проводяться V-клас і Mercedes-Benz Vito. Детальна інформація про ціни та комплектації поки не опублікована.

Mercedes-Benz EQV

Джерело: electromobili.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.