Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz представляє повністю електричний фургон з запасом ходу 405 км.


На початку цього року на виставці в Женеві Mercedes-Benz представив концептуальний електричний мінівен.

Напередодні Франкфуртської виставки, яка відбудеться в наступному місяці німецький автовиробник представив виробничу версію повністю електричного фургона MPV EQV з усіма його характеристиками.

Mercedes-Benz EQV

Говорячи про специфікації, електричний мінівен оснащений акумуляторною батареєю на 100 кВтг, але компанія обмежує корисну ємність до 90 кВтг. Вони вважають, що це призведе до запасу ходу в 405 км на одній зарядці.

Для зарядки акумуляторної батареї EQV оснащений вбудованим зарядним пристроєм на 11 кВт і може швидко заряджатися до 110 кВт, що, за твердженням Mercedes, дозволяє зарядити акумуляторну батарею від 10 до 80% менше ніж за 45 хвилин.

Mercedes-Benz EQV

Що стосується електродвигуна, він має максимальну вихідну потужність 150 кВт і забезпечує максимальну швидкість 160 км / год.

Дизайн серійної версії електричного фургона Mercedes-Benz EQV досить схожий на концепцію.

Але, як і в більшості мінівенів, магія відбувається всередині, де автовиробники намагаються максимізувати простір.

З акумуляторним блоком, встановленим в підлозі автомобіля, Mercedes зміг збільшити простір і пропонує кілька різних конфігурацій сидінь.

Mercedes-Benz EQV

Маркус Брайтшвердт, голова Mercedes-Benz Vans, прокоментував запуск електричного фургона: «Наші MPV відповідають найвищим стандартам з точки зору функціональності та мінливості. EQV також не йде на компроміс в цьому відношенні. Він пропонує зручне управління, динамічну електро-естетику, інтуїтивно зрозуміле управління і великий простір – і все це без викидів. Це означає, що він пропонує всі типові якості бренду і сегменту, які очікують наші клієнти, чи то сімейний автомобіль або маршрутний транспортний засіб з характером».

Mercedes-Benz EQV

Mercedes-Benz каже, що виробництво EQV «повністю інтегроване у виробничу діяльність заводу в Віторії на півночі Іспанії», де також проводяться V-клас і Mercedes-Benz Vito. Детальна інформація про ціни та комплектації поки не опублікована.

Mercedes-Benz EQV

Джерело: electromobili.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.