Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz пропустить автосалон в Нью-Йорку вперше за 40 років


Компанія Mercedes-Benz оголосила про своє рішення не брати участь в Нью-Йоркському автосалоні 2020 року. За даними Automotive News, з 80-х років минулого століття Mercedes-Benz жодного разу не пропускав цю міжнародну автомобільну виставку.

Опитані виданням дилери називають рішення компанії помилкою. За їхніми словами, відсутність стенду Mercedes-Benz вдарить по репутації марки і дасть перевагу конкурентам, які представлять свої новинки. Раніше в цьому році вся німецька трійка – Mercedes-Benz, Audi і BMW – відмовилася від участі в Детройтському автосалоні без будь-яких серйозних наслідків. Крім того, від поїздок на автосалон в Нью-Йорку вже відмовилися і в BMW.

Така тенденція характерна не тільки для виставок, які проходять в США, але і для європейських автосалонів. Наприклад, найбільше європейське моторшоу в Женеві в 2019 році пропустили Ford і Volvo.

Світові автовиробники все частіше приймають рішення не брати участь в автосалонах – замість цього вони влаштовують власні заходи або роблять вибір на користь онлайн-презентацій. Так, на 11 грудня у Mercedes-Benz запланована віртуальна прем’єра моделі GLA другого покоління.

Джерело: motor.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.