Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz пропустить автосалон в Нью-Йорку вперше за 40 років


Компанія Mercedes-Benz оголосила про своє рішення не брати участь в Нью-Йоркському автосалоні 2020 року. За даними Automotive News, з 80-х років минулого століття Mercedes-Benz жодного разу не пропускав цю міжнародну автомобільну виставку.

Опитані виданням дилери називають рішення компанії помилкою. За їхніми словами, відсутність стенду Mercedes-Benz вдарить по репутації марки і дасть перевагу конкурентам, які представлять свої новинки. Раніше в цьому році вся німецька трійка – Mercedes-Benz, Audi і BMW – відмовилася від участі в Детройтському автосалоні без будь-яких серйозних наслідків. Крім того, від поїздок на автосалон в Нью-Йорку вже відмовилися і в BMW.

Така тенденція характерна не тільки для виставок, які проходять в США, але і для європейських автосалонів. Наприклад, найбільше європейське моторшоу в Женеві в 2019 році пропустили Ford і Volvo.

Світові автовиробники все частіше приймають рішення не брати участь в автосалонах – замість цього вони влаштовують власні заходи або роблять вибір на користь онлайн-презентацій. Так, на 11 грудня у Mercedes-Benz запланована віртуальна прем’єра моделі GLA другого покоління.

Джерело: motor.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.