Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz G-Class став гігантським пуховиком

Project Mondo G виглядає як ідеальний автомобіль для людини Мішлен … Коли вам здається, що ви вже бачили все, Mercedes-Benz все ще може здивувати вас божевільним G-Class, який разом з Moncler перетворили на драйвовий пуховик. 

Офіційно автомобіль позиціонується як витвір мистецтва, але чомусь все, що нам спадає на думку, – це Людина Мішлен. Якщо вас не надто збивають з пантелику блискучі поверхні, то можна помітити, що об’єкт, охрещений Project Mondo G, побудований на базі тридверного G-класу довжиною 4,6 метра.

Встановлення епічних коліс збільшило загальну ширину до вражаючих 3,4 метра. Унікальний G також має висоту 2,8 метра і важить 2 500 кілограмів. Це робить його важчим за звичайну модель, незважаючи на укорочений кузов. На думку Mercedes-Benz, видимі сліди патини підкреслюють універсальність і довговічність коробчатого позашляховика.

Автовиробник і модний дім вирішили представити автомобіль на тлі зимового пейзажу, який здається неземним. Офіційні рендери виглядають так, ніби їх створив додаток на основі штучного інтелекту, і можна з упевненістю сказати, що Project Mondo G ще більш божевільний, ніж минулорічний WILL.I.AMG. Не кажучи вже про те, що у 2021 році Mercedes також співпрацював з покійним модельєром Вірджілом Абло для проєкту Maybach.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.