Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz перенесе завод з РФ до Польщі


Як повідомляє прес-служба компанії, керівництво марки Mercedes-Benz передумало будувати свій новий завод в Росії, як це планувалося раніше. Його місцем розташування, на думку керівництва, найімовірніше стане територія Польщі.

У січні 2016 року голова Daimler Дітер Цетше заявляв, що в компанії не відмовляться від планів з будівництва заводу з виробництва легкових автомобілів Mercedes в Росії, незважаючи на ситуацію в російській економіці. Але тепер, схоже, німецький концерн задумався про зміну своїх планів через затяжну рецесію.

У якості потенційного місця для нового заводу в Daimler розглядають майданчик в місті Явор, розташованому на південному заході Польщі. Саме до неї свого часу придивлялася і компанія Jaguar Land Rover, яка в останній момент вирішила побудувати завод у Словаччині.

Тим часом за даними польського видання Puls Biznesu у Яворі можуть організувати не тільки складання легкових автомобілів Mercedes, а й завод з виробництва двигунів. А рішення з даного питання оголосять вже до кінця поточного місяця.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.