Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz перенесе завод з РФ до Польщі


Як повідомляє прес-служба компанії, керівництво марки Mercedes-Benz передумало будувати свій новий завод в Росії, як це планувалося раніше. Його місцем розташування, на думку керівництва, найімовірніше стане територія Польщі.

У січні 2016 року голова Daimler Дітер Цетше заявляв, що в компанії не відмовляться від планів з будівництва заводу з виробництва легкових автомобілів Mercedes в Росії, незважаючи на ситуацію в російській економіці. Але тепер, схоже, німецький концерн задумався про зміну своїх планів через затяжну рецесію.

У якості потенційного місця для нового заводу в Daimler розглядають майданчик в місті Явор, розташованому на південному заході Польщі. Саме до неї свого часу придивлялася і компанія Jaguar Land Rover, яка в останній момент вирішила побудувати завод у Словаччині.

Тим часом за даними польського видання Puls Biznesu у Яворі можуть організувати не тільки складання легкових автомобілів Mercedes, а й завод з виробництва двигунів. А рішення з даного питання оголосять вже до кінця поточного місяця.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.