Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz S-Class оснастять незвичними подушками безпеки


Mercedes-Benz анонсував другий епізод свого шоу Meet the S-Class Digital, за допомогою якого він готує нас до прем’єри флагманської моделі. Перша частина вийшла 8 липня і була присвячена новому поколінню водійського інтерфейсу MBUX. У другій, яку покажуть 29 липня, виробник зосередиться на нових технологіях безпеки.

Із прес-релізу випливає, що новий S-клас першим отримає фронтальні подушки безпеки для пасажирів заднього ряду, які будуть працювати у зв’язці з бічними. Не вдаючись в деталі, розробники відзначили, що нові ейрбеги принципово відрізняються від передніх, так як їх довелося адаптувати для використання з дитячими кріслами.

Крім того, представницький седан Mercedes-Benz облаштували покращеною функцією Pre-Safe Impulse Side, яка використовує для захисту пасажирів можливості активної гідропневматичної підвіски E-Active Body Control. Коли встановлені в автомобілі датчики передбачають неминуче бокове зіткнення, весь кузов трохи піднімається, щоб удар припав на більш жорсткі елементи конструкції.

Також Mercedes-Benz оголосив, що повноцінний дебют нового S-класу відбудеться 2 вересня. Перед цим ми побачимо ще як мінімум один епізод «веб-серіалу»: в третьому випуску, який вийде на цифровій платформі Meet Mercedes Digital 12 серпня, розкажуть про те, як зробили інтер’єр седана ще більш розкішнішим.

Джерело: www.avtomir.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.