Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes представив найдорожчу версію V-Class


Компанія Mercedes розсекретила розкішну модифікацію мінівена V-Class. Новинка отримала назву EXCLUSIVE і вже доступна для замовлення в Європі. Ціни на модель починаються від 74 911 євро.

Mercedes-Benz V-class

Автомобіль отримав панорамний люк, 19-дюймові легкосплавні колісні диски і спортивну підвіску. У салоні встановлюються нові сидіння, обшиті шкірою Nappa, інша приладова панель, а також аудіосистема Burmester з 16 динаміками. Також водієві доступний великий підлокітник з тримачами для склянок боксом з системою охолодження. Новинку укомплектували передовими системами безпеки, серед яких: функція аварійного гальмування, система допомоги при парковці і камерою кругового огляду.

Mercedes-Benz V-class

Раніше компанія Mercedes розсекретила AMG-версію мінівена V-Class. Автомобіль отримав інші бампери, нові бічні пороги, спойлер і 19-дюймові легкосплавні колісні диски. Також модель оснащується панорамним дахом, великою центральною консоллю з охолоджуваними підстаканниками і LED-підсвіткою. Для задніх пасажирів доступні планшети і кліматична система. Технічні характеристики «зарядженого» мінівена поки тримаються в секреті.

Mercedes-Benz V-class

Джерело: infocar.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.