Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes представив найдорожчу версію V-Class


Компанія Mercedes розсекретила розкішну модифікацію мінівена V-Class. Новинка отримала назву EXCLUSIVE і вже доступна для замовлення в Європі. Ціни на модель починаються від 74 911 євро.

Mercedes-Benz V-class

Автомобіль отримав панорамний люк, 19-дюймові легкосплавні колісні диски і спортивну підвіску. У салоні встановлюються нові сидіння, обшиті шкірою Nappa, інша приладова панель, а також аудіосистема Burmester з 16 динаміками. Також водієві доступний великий підлокітник з тримачами для склянок боксом з системою охолодження. Новинку укомплектували передовими системами безпеки, серед яких: функція аварійного гальмування, система допомоги при парковці і камерою кругового огляду.

Mercedes-Benz V-class

Раніше компанія Mercedes розсекретила AMG-версію мінівена V-Class. Автомобіль отримав інші бампери, нові бічні пороги, спойлер і 19-дюймові легкосплавні колісні диски. Також модель оснащується панорамним дахом, великою центральною консоллю з охолоджуваними підстаканниками і LED-підсвіткою. Для задніх пасажирів доступні планшети і кліматична система. Технічні характеристики «зарядженого» мінівена поки тримаються в секреті.

Mercedes-Benz V-class

Джерело: infocar.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.