Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.06.2023

Mercedes-Benz Vision One-Eleven з дверима “крило чайки” і електричним приводом

У моді ремейки. У секторі спортивних автомобілів це десятиліття характеризувалося дверима типу “крило чайки” або клиноподібною аеродинамікою. І численні експерименти. Як, наприклад, Mercedes-Benz C 111. Чекали на сучасне перевтілення? Тоді саме для вас піднімаємо завісу над Mercedes-Benz Vision One-Eleven.

Mercedes-Benz Vision One-Eleven

Дизайнерський концепт був представлений в Міжнародному центрі дизайну компанії в Каліфорнії. Логічно, адже він також був спроектований і побудований там. Це помаранчеве “щось” задумано як вшанування Mercedes-Benz C 111.

Mercedes-Benz C 111

Але на відміну від тих часів, сьогодні під футуристичною оболонкою немає чотирироторних двигунів Ванкеля, п’ятициліндрових дизелів або V8 з наддувом. Vision One-Eleven, звісно ж, використовує електричну тягу.

Тим не менш, робиться все можливе, щоб створити якомога більше зв’язків з C 111. Наприклад, двері у формі крила чайки, але вони також нагадують легендарний 300 SL 1954 року. Овальна передня частина з трьома ромбовидними прорізами по кутах – очевидний зв’язок з C 111, так само як і два круглих задніх ліхтаря на піксельованій задній графіці. Два пофарбовані в чорний колір вентиляційні отвори на капоті також перекидають місток до 70-х років. І, звичайно ж, колір фарби.

На відміну від клиноподібного C 111, Vision One-Eleven в цілому використовує мову дизайну Mercedes-EQ. Саме тому шоу-кар вийшов досить вигнутим. Кузов немов спирається на аеродинамічний обвіс, що складається з переднього і бічних спліттерів та агресивного заднього дифузора. При висоті всього 46 сантиметрів, концепт Vision лише на 2 сантиметри вищий за свого попередника. Хоча цього разу батареї довелося розмістити в підкапотному просторі.

До речі, про батареї: вони живлять осьові електродвигуни, розроблені дочірньою компанією YASA. На Vision One-Eleven чітко вигнуті колісні арки вказують на те, що електродвигуни розміщені біля коліс, причому, можливо, чотири окремі двигуни забезпечують сумарну потужність в 1000 кВт. Але це все теоретично, оскільки Vision One-Eleven – це дизайнерська розробка, а не тестовий автомобіль для силової установки.

Сріблясто-помаранчево-біла кольорова гама Vision One-Eleven буквально підкреслює, що це “мрія 1970-х”. На низьких ковшоподібних сидіннях ноги пасажирів розміщені над сідницями, як у гоночному боліді Формули-1. Але салон повинен здаватися повітряним завдяки склінню на всю довжину, вузькій приладовій панелі і шестикутним бічним вікнам. Теоретично, Vision One-Eleven матиме інтер’єр доповненої реальності, з віртуальними кнопками для інформаційно-розважальних систем та навігації, що плавають над порожніми поверхнями. Теоретично.

Виробник не оголосив, чи є його останній концепт зразковим передвісником майбутнього бренду. Ми теж так не вважаємо. Тим не менш, елементи дизайну з’являться в майбутніх автомобілях Mercedes. І ми, швидше за все, знову побачимо маленькі осьові електродвигуни YASA в продуктах AMG в майбутньому.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.