Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.02.2023

Mercedes EQE, EQS і EQS SUV: більший запас ходу завдяки новій технології

783 км для EQS, 672 км для EQS SUV і 639 км для EQE: електромобілі Mercedes вже мають один з найкращих показників запасу ходу на ринку, але всі згадані моделі – задньопривідні. Тепер повнопривідні версії також отримають більший запас ходу – Mercedes готує для них технологічне оновлення: двомоторні версії електричних Mercedes EQE, EQS і EQS SUV незабаром отримають оновлені силові агрегати та інші модифікації.

Основна увага приділяється модулю Disconnect Unit (DCU), про який нещодавно згадувалося на презентації Mercedes EQE. Він дозволяє повністю відключити електродвигун на передній осі EQE, коли він не потрібен, наприклад у випадку невеликого навантаження. В такій ситуаційї автомобіль перемикається в режим руху 4х2, а електродвигун і трансмісія на передній осі залишаються нерухомими. Це усуває втрати на лобовий опір, знижує енергоспоживання і збільшує дальність ходу.

У Mercedes поки що не пояснили, як саме все це працює. Оскільки виробник досі використовував лише синхронні машини з постійними магнітами (PSM), електродвигуни не можна просто вимкнути, як асинхронні двигуни ASM. Імовірно, Mercedes використовує механічне зчеплення, як Hyundai, Kia та Genesis у своїх повнопривідних автомобілях.

На презентації EQE SUV також згадувалося про другу інновацію: стандартний тепловий насос. У майбутньому її також отримають моделі EQE, EQS та EQS SUV. Це повинно збільшити радіус дії, особливо взимку.

Згідно з повідомленням, нові функції будуть представлені в моделях EQE, EQS та EQS SUV з липня.

Ще одне нововведення стосується Mercedes EQS у версії двигуна 580 4Matic: седан отримає таку ж силову установку, як і однойменна версія позашляховика. Це збільшує потужність системи з 385 до 400 кВт, тоді як крутний момент залишається незмінним (858 Нм).

Що стосується EQS SUV, то великий семимісний позашляховик тепер також доступний у версії EQS 500 4Matic. Ця версія двигуна не згадувалася ні на презентації позашляховика EQS у квітні, ні під час оголошення цін у серпні минулого року. З часом спринту 5,2 секунди новий варіант добре вписується між 450 4Matic (6,0 секунди) і топовою моделлю (4,6 секунди).

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.