Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes, Moncler і мода

Mercedes і будинок моди Moncler започаткували співпрацю, яка має викликати радість не лише на мюнхенській вулиці Максиміліанштрассе. Дизайнер Mercedes Горден Вагенер (Gorden Wagener) опублікував в Instagram перші фотографії G-класу в пуховику.

М’який пуховик і міцний G-клас: зазвичай власник куртки Moncler приречений сідати за кермо розкішного авто, щоб їздити за покупками по дорогах мегаполісів. Перші малюнки автодизайнера Гордона Вагнера дають уявлення про те, як він може виглядати. Світловий почерк G-класу добре помітний.

Наразі залишається таємницею, чи буде до неї додана модна колекція Moncler, але не буде нічого дивного, якщо з’явиться лімітована капсульна колекція, як її називають в індустрії моди.

Маркетингова азбука вже давно міцно засвоєна. Останньою великою співпрацею з Гордоном Вагнером була спільна робота з дизайнером чоловічого одягу Louis Vuitton Вірджилом Абло, який помер у 2021 році, та компанією Maybach. А позиціонування в індустрії моди вже давно стало невід’ємною частиною бренд-комунікації “Мерседес-Бенц” завдяки спонсорству Тижнів моди – зокрема, в Нью-Йорку та Берліні. Колаборація з Moncler підходить для цього найкращим чином.

Mercedes G-Class в образі пуховика буде продемонстрований на показі мод “Мистецтво генія”, який відбудеться 20 лютого в Лондоні.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.