Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes Pay+: автомобіль сплачує рахунок

Якщо ви купуєте щось у дорозі, то часто робите це за допомогою мобільного телефону. Тепер можна сплатити і через свій автомобіль.

Водії Mercedes тепер можуть оплачувати товари та послуги безпосередньо з автомобіля за допомогою відбитків пальців. Разом зі своїм партнером по співпраці Visa автовиробник пропонує так звану “рідну” оплату в автомобілі. Спочатку клієнти зможуть купувати цифрові послуги та оновлення обладнання, але в майбутньому послуга також буде використовуватися для оплати, наприклад, на автозаправних станціях і автостоянках.

Для оплати не потрібні ні пароль, ні мобільний телефон; користувачі автентифікуються за допомогою датчика відбитків пальців на центральній консолі автомобіля. Наразі технологія доступна для моделей EQS, EQE, GLC, S та C-класу.

Платіжна послуга також має бути впроваджена в майбутньому E-Class. Провайдер фінансових послуг Visa надає свій “Cloud Token Framework”, який зберігає платіжну інформацію в хмарі. Окрім транспортного засобу, інші кінцеві пристрої клієнта також можуть отримати доступ до цього облікового запису.

Оплата в автомобілі розглядається як все більш важлива функція зручності для водіїв. На додаток до додаткового обладнання, автомобільних послуг, паркування та рахунків за паливо, в майбутньому також повинна бути можливість здійснювати інші платежі з керма – від замовлення піци до перегляду мультфільму для дітей на задньому сидінні.

По темі: Цифровізація в Mercedes-Benz: автовиробник розробляє власну операційну систему

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.