Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Metalog® Tower of Power

Опис

Кращі команди можуть разом створити щось Велике. Для того, щоб досягти мети або навіть перевершити її, кожен учасник команди повинен проявити себе максимально ефективно. “Як налагодити спілкування?”, “Що важливо під час спільної роботи?”, “Хто візьме на себе керування?” – На всі ці питання потрібно знайти відповіді. Ключовим рішенням є “командна робота”.

Проведення

На майданчику вертикально встановлюють 8 компонентів гри. Кожен учасник береться за мотузку (або за кілька, залежно від кількості учасників). Завдання учасників – спільно управляти «краном, який розміщений у центрі мотузок таким чином, щоб поставити всі компоненти один на одного, утворивши таким чином вежу. Під час гри учасникам ні в якому разі не можна торкатися компонентів вежі нічим крім крана. Форма компонентів не дозволяє зібрати все швидко, завдання вимагає терпіння і координації. Завдання вирішується тільки за допомогою спільних зусиль всієї команди

Кількість учасників (мінімум / оптимально / максимально): 6/12/24

Час: 10 – 45 хвилин

Теми та цілі:

Тренінг для керівників: розпізнавання взаємозв’язків у системі, комунікація як інструмент управління, робота з ризиками, зворотний зв’язок.

Командоутворення: ефективна комунікація, кооперація, активне слухання, створення балансу, робота з цінностями команди.

Керування проектом: планування; робота під тиском часу.

Тренінг із комунікації: рівні комунікації, модерація, погляд на речі під різними кутами.

У комплекті: 1 кран (дерево / нержавіюча сталь), 24 шнура (2м x 3мм), 8 дерев’яних компонентів вежі, дерев’яний чемодан.

Розміри: 34 x 46 x 16 см. Вага: 7,0 кг. включно із чемоданом.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.