Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Michelin відмовляється від бізнесу в Росії

Французький шинний концерн Michelin заявив, що планує передати свої операції у Росії місцевій владі. Це остання іноземна компанія, яка залишила країну після вторгнення Москви до України.

Сотні західних компаній, від меблевого магазину Ikea до мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s та спортивної мережі Nike, залишили Росію після початку війни наприкінці лютого та запровадження санкцій проти Москви.

Michelin назвала проблеми з ланцюжками постачання основною причиною свого рішення відмовитися від бізнесу в Росії.

Після зупинки виробництва в Росії 15 березня Michelin тепер підтверджує, що технічно неможливо відновити виробництво, зокрема через проблеми з поставками в умовах загальної невизначеності”, – йдеться в заяві шинної компанії.

Тому Група змушена запланувати перенесення всієї своєї діяльності до Росії до кінця 2022 року”, – йдеться в повідомленні.

Нова структура працюватиме через структуру, незалежну від Michelin, додали в компанії.

У Michelin Russia працює близько 1000 чоловік, більшість із них на підмосковному заводі в Давидовому, де річна виробнича потужність складає до двох мільйонів шин.

Продажі Micheline в Росії становлять два відсотки від загального обсягу продажів групи та один відсоток від світового виробництва автомобільних шин.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.