Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Microsoft Surface Car стане гідним конкурентом електромобілю Apple

Microsoft вирішив вступити в гонку зі створення футуристичних суперкарів, і представив концепт повністю автономного транспортного засобу, який стане ідеальним конкурентом Apple, коли вони почнуть виробництво власного автомобіля.

Дизайнер Ян Гу-Рам показав, як виглядатиме Microsoft Surface Car, його зовнішній вигляд з мінімальним підходом, спереду та ззаду є світлодіодні смуги, а на решітці світиться невеликий логотип Windows.

Ми можемо тільки уявити, як виглядає інтер’єр, але одне можна сказати напевно, інформаційно-розважальна система з сенсорним екраном безперечно працюватиме під управлінням якоїсь форми Windows, в комплекті з автономною системою Cortana AI.

На зображеннях видно, що в автомобілі лише двоє дверей, тому, якщо сидінь усередині чотири, заднім пасажирам, можливо, доведеться скласти передні, щоб отримати доступ до зони відпочинку.

Джерело: building-tech.org

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.