Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Мікроформат електронного курсу – тренд на ринку навчань


Швидкість змін в сучасному світі набирає обертів, вимагаючи від співробітників засвоювати велику кількість інформації і бажано без тривалого відриву від робочого процесу. Безумовно, традиційні навчання і тренінги, що тривають кілька днів, – важливі, адже на них можна не тільки поділитися знаннями, а й мотивувати співробітників.

Але що робити, якщо тривале навчання провести просто зараз неможливо, а дорогоцінний час йде, адже в актуальності інформації найкоротший «термін зберігання».

Відповіддю на швидкість змін стало мікронавчання, яке ефективно підживлює мозок важливою для роботи інформацією невеликими порціями, подібно до рекомендацій дієтологів щодо їжі: «потроху, але часто». Тривалість таких електронних курсів близько 15 хвилин.

Короткий контент невеликими порціями, що легко засвоюється має цілу низку переваг.

Можливість відразу випробувати на практиці

Короткий електронний курс видає інформацію невеликими порціями, що дозволяє співробітникам відразу застосувати те, що вони почули і побачили. Такий підхід дозволяє вчитися на ходу, доставляючи фрагментований контент в будь-який час, в будь-якому місці і на будь-якому мобільному пристрої.

Швидке усунення прогалин в навичках

Завдяки доступу до призначеного для користувача мікроконтенту, іншими словами – до електронного курсу на мобільному пристрої – співробітники можуть пройти індивідуальне навчання для підвищення кваліфікації швидко і в будь-який зручний час. Короткі вікторини, відео, міні-ігри, інфографіка, яка запам’ятовується та анімація мотивують співробітника вчитися і працювати краще.

Оптимальне співвідношення витрат і переваг

Мікронавчання пропонує досвід, орієнтований на задоволення відповідних потреб у навчанні при знижених витратах на навчання (витрати на відрядження, логістика, тренер). Це дозволяє корпоративним співробітникам виявляти прогалини в навичках, підвищувати компетентність в знаннях, покращити продуктивність і загальну ефективність робочого місця за менший час.

Залучення і зацікавленість

Коли мова йде про надання простих у доступі і швидко засвоюваних онлайн курсів, мікронавчання є життєздатним рішенням. Замість того, щоб читати довгий текстовий документ, учні воліють дивитися коротке відео або грати в інтерактивну гру в електронному навчанні.

Мікро навчання – це метод навчання, який дає учням відповідні знання в зручний для них момент часу.

Приклад мікрокурсу:

Staff Capital E-Learning Example

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.