Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mitsubishi планує 16 нових моделей у найближчі 5 років

Mitsubishi оголосила про новий середньостроковий план, спрямований на прискорення зусиль виробника щодо скорочення викидів CO2. Під назвою “Виклик 2025” компанія зосереджується на гібридах, плагін-гібридах і чисто електричних транспортних засобах. Із 16 нових автомобілів, які будуть випущені протягом наступних п’яти років, дев’ять моделей будуть частково або повністю електрифіковані.

Огляд продукції на 2023-2025 роки показує, що новий пікап буде запущений приблизно в 2024 році, а приблизно через рік – PPV – абревіатура від “пасажирський автомобіль на базі пікапа”. Іншими словами, позашляховик з рамною конструкцією, що базується на шасі вантажівки. Обидва приводяться в рух двигунами внутрішнього згоряння. Так само як і новий трирядний позашляховик та дворядний гібридний позашляховик, які також будуть представлені до середини десятиліття.

До 2028 року Mitsubishi планує представити кілька електромобілів: пікап, дворядний позашляховик і ще два електромобілі, розроблені у співпраці з Renault і Nissan. У презентації, підготовленій для виставки “Challenge 2025”, також представлені мінівени з двигуном внутрішнього згоряння і гібридні мінівени, гібридна версія Xpander і новий Kei-Car для Японії.

До 2030 року японський бренд має на меті досягти половини своїх світових продажів за рахунок електрифікованих автомобілів. Для досягнення цієї мети компанія планує інвестувати близько 1,4 мільярда євро (200 мільярдів ієн) у закупівлю необхідних акумуляторів. Тим часом, викиди CO2 від усього асортименту продукції також мають бути скорочені на 40 відсотків протягом наступних трьох років.

У 2035 році асортимент продукції Mitsubishi складатиметься лише з гібридних та електричних моделей. Такий план. Для досягнення цієї амбітної мети зміцнюються відносини з партнерами по альянсу Renault і Nissan. Найкращим прикладом цього є, мабуть, нещодавно представлений Mitsubishi ASX, який майже ідентичний Renault Captur. Більше того, наступний Colt, який буде представлений пізніше цього року, по суті, буде переробленим Renault Clio.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.