Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 31.07.2023

Mitsubishi представила дизайн нового компактного позашляховика

Mitsubishi зайнята омолодженням свого модельного ряду. ASX, Colt, L200 … Але зараз з’являється справжня новинка. Новий компактний позашляховик, про який стало відомо, як він буде виглядати ще до фактичної прем’єри 10 серпня на Індонезійському міжнародному автосалоні 2023 року. Він ще не має назви, але в ньому багато від концепту XFC Concept.

Фото доповнюють перші технічні характеристики: Mitsubishi повідомляє, що автомобіль буде пропонуватися з 1,5-літровим двигуном, безступінчастою трансмісією (CVT) і переднім приводом. Він буде їздити на 18-дюймових колесах і матиме найкращий у своєму сегменті дорожній просвіт у 222 міліметри.

Що стосується розмірів, то компактний позашляховик має 4 390 мм в довжину, 1 810 мм в ширину і 1 660 мм у висоту. Це робить його більшим в усіх напрямках, ніж ASX, який також продається під назвою Renault Captur. Ця нова модель позиціонується як проект лише компанії Mitsubishi, призначений в першу чергу для регіону Асоціації країн Південно-Східної Азії (АСЕАН). Втім, не виключається і більш глобальне розгортання. Але це залежить від того, наскільки популярною буде модель на цільових ринках.

Виробник поки що нічого не розкриває про інтер’єр, але відомо, що в ньому буде встановлена кастомна аудіосистема Yamaha. Більш ранній тизер також дав нам натяк на дизайн приладової панелі, який натхненний екранами side-by-side, які зараз дуже популярні серед автовиробників. Погляд на минулорічний концепт XFC Concept також повинен дати нам перше уявлення про те, чого очікувати від інтер’єру серійної моделі.

Після прем’єри компактний позашляховик піде у виробництво на заводі Mitsubishi Motors Krama Yudha Indonesia (Бекасі, Західна Ява) і буде поставлятися клієнтам з листопада. На той час, безумовно, буде відома ціна. І, можливо, нові оцінки того, чи отримає ASX старшого брата на європейському континенті.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.