Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mitsubishi ASX: новинка зі знайомим обличчям

Через дванадцять років і три рестайлінги після свого дебюту Mitsubishi ASX тепер отримує наступника. З березня 2023 року друге покоління компактного позашляховика має не тільки утримати покупців попередника, а й завоювати нових клієнтів. 

У той час як перший ASX все ще служив основою для відгалужень інших брендів – Citroen C4 Aircross і Peugeot 4008 були засновані на ньому, друге покоління навпаки використовує братську платформу кросовера Renault Captur, який на ринку з 2019 року. Змінено лише фірмову емблему на решітці радіатора та кермі, а на задній частині з’явився адаптований напис.

Міні SUV

Крім логотипів, моделі Renault і Mitsubishi – справжні близнюки. 4,23 метри робліть новий ASX трохи меншим за попередню модель. Якщо на момент свого дебюту в 2010 році він був повноцінним компактним позашляховиком, сьогодні він відноситься більше до класу міні-позашляховиків. Його конкурентами на ринку стануть такі моделі, як VW T-Cross, Ford Puma, Peugeot 2008 або двоюрідний брат Nissan Juke.

Основні відмінності між ASX і Captur – портфоліо та ціни. Про ціни Mitsubishi поки нічого не говорить, до виходу на ринок ще багато часу. Всі двигуни з полиці Captur можуть бути доступними для Mitsubishi, залежно від ринку. Для Європи обіцяють 116 кВт / 158 к.с. гібрид на базі 1,6-літрового бензинового двигуна. Крім того, залежно від ринку, доступні бензинові двигуни з робочим об’ємом 1,0 і 1,3 літра (від 67 кВт / 91 к.с. до 116 кВт / 158 к.с.) з технологією м’якого гібрида та без неї.

Програму завершує повний гібрид потужністю 105 кВт / 143 к.с.. Дизель більше не передбачений, як і у випадку з Captur. Повного приводу теж немає.

Mitsubishi використовує інформаційно-розважальні системи та технології для ASX переважно від Renault. До них відноситься мультимедійний екран, який доступний в різних розмірах і версіях, а також система індивідуалізації Multi-Sense, за допомогою якої водій може адаптувати режими водіння та підсвітку відповідно до своїх вподобань. Крім іншого, безпеку забезпечує система екстреного гальмування з розпізнаванням пішоходів, попередженням про виїзд зі смуги руху та розпізнаванням дорожніх знаків (принаймні, в Європі). За бажанням «MI-Pilot» звільняє водія від частини роботи з керування автомобілем під час руху на автомагістралі.

Для Mitsubishi новий ASX знаменує новий початок у Європі. Близько двох років тому японці оголосили, що більше не хочуть привозити на континент нові моделі. Але тодішній новий бос Renault Лука де Мео змінив план і почав крок за кроком реалізовувати нову стратегію, яка тепер втілюється в ASX. У наступному році його продовжить нова версія малолітражки Colt. Він також використовуватиме технологію Renault, але має значно більше відрізнятися від сестринської моделі Clio, ніж ASX відрізняється від Captur. Європейська штаб-квартира поки не повідомила про подальші модельні плани. Однак позашляховик середнього класу Outlander також планує повернутися до Європи. І ходять чутки, що перший суто електричний Mitsubishi вже на підході.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.