Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 06.04.2023

Mitsubishi Colt повертається після майже десятирічної перерви

Восени Mitsubishi повертає на ринок малолітражний автомобіль Colt. Нове покоління, розроблене спеціально для Європи, розділяє технології з Clio від партнера по альянсу Renault, а також переймає його гібридний привід потужністю 105 кВт / 143 к.с.

Базовий двигун – 1,0-літровий трициліндровий потужністю 49 кВт / 67 к.с., в якості альтернативи доступна турбо-версія потужністю 67 кВт / 91 к.с. Очікується, що ціни стартуватимуть від трохи менше 20 000 євро.

Mitsubishi Colt – одна з найстаріших серій малолітражних автомобілів у світі; перше покоління було випущено в Японії ще в 1962 році. У 2014 році японці припинили продажі Colt після шести поколінь.

Сьоме покоління Colt, яке тепер збирається в Туреччині для Європи, стало другою новою моделлю Mitsubishi цього року після кросовера ASX. У порівнянні з ASX, який базується на Renault Captur, Colt повинен виглядати більш відмінним від своєї сестринської моделі Renault. Перші фотографії задньої частини принаймні показують незалежні ліхтарі та індивідуальну кришку багажника. Повна презентація п’ятидверної моделі відбудеться на початку червня.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.