Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 09.01.2023

Mobilisights: Stellantis запускає продаж даних про транспортні засоби

Підключені до мережі автомобілі генерують величезні обсяги даних. Ці дані можна аналізувати і продавати. 

Автомобільна група Stellantis створює спеціальний корпоративний підрозділ для бізнесу даних про транспортні засоби. Незалежний підрозділ Mobilisights тепер відповідає за розширення пропозиції “Дані як послуга” та розробку нових послуг для бізнес-клієнтів. Вона буде виключно ліцензувати дані всіх брендів Stellantis зовнішнім клієнтам.

Як приклади можливих застосувань даних, зібраних транспортними засобами Stellantis, компанія наводить страхування на основі використання та надання інформації для систем виявлення небезпеки та управління дорожнім рухом. Загалом, до кінця десятиліття мають бути використані дані датчиків і дані про рух з 34 мільйонів транспортних засобів компанії.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.