Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 20.01.2023

Nanoflowcell посилає нові ознаки життя: Американський спін-офф і концепт-кар

З’явилися ознаки життя з боку Nanoflowcell. За власною інформацією, швейцарська компанія заснувала американську дочірню компанію в Нью-Йорку наприкінці 2022 року і представила концептуальний автомобіль Quantino 25, який спочатку планувалося представити з нагоди 25-річчя компанії в 2021 році.

Таким чином, Nanoflowcell продовжує просувати свою концепцію електроприводу, в якій так звана батарея з проточними елементами забезпечує необхідний тяговий струм замість класичних акумуляторних батарей.

У цій батареї циркулюють два електроліти, які вступають у хімічну реакцію і вивільняють енергію. Перевага: замість тривалої зарядки, як у звичайних акумуляторних автомобілях, з батареєю з проточними елементами достатньо короткочасної заправки розчином електроліту, щоб досягти великої дальності пробігу. У випадку Quantino 25, родстера 2+2, два 125-літрових баки для електроліту під назвою Bi-Ion мають забезпечити енергію руху на 2 000 кілометрів.

Цюріхська компанія Nanoflowcell неодноразово представляла вражаючі концепт-кари та деякі прототипи, якими можна керувати, у 10-х роках. Незважаючи на переваги в зарядці та дальності, він поки що залишається на рівні анонсів. Новостворена філія в Нью-Йорку тепер вивчатиме потенціал стратегічного партнерства для виробництва відповідних електромобілів та електролітів, особливо для США.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.