Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Насолода вибором – нова модель Suzuki Vitara


Новий Vitara є справжньою цінністю, яка не має собі рівних сьогодні у класі SUV, завдяки використанню нових концепцій і просунутих технологій у кращих і перевірених традиціях створення SUV від Suzuki

Розробляючи нову модель Vitara, компанія хотіла створити не просто SUV з видатними динамічними характеристиками, а автомобіль, який дозволить кожному власнику вільно виразити свою індивідуальність, щоб управління ним надихало людей і зробило їхнє життя яскравим.

Від традиційного компактного кросовера Suzuki Vitara відрізняється передовою системою безпеки і чудовою паливною економічністю, незмінними залишилися впізнаваний дизайн і відмінна керованість. Передбачені численні можливості для вираження індивідуальності власників автомобіля.

Suzuki Vitara 2015

Технології

Двигун

1,6-літровий бензиновий двигун М16А має оновлену конструкцію, що забезпечує хороший крутний момент у широкому діапазоні обертів. Знижена вага двигуна і сполучених деталей дозволяє значно скоротити витрату палива при високих показниках потужності й крутного моменту

ALLGRIP 4WD – синергетична система динамічної стабілізації

ALLGRIP 4WD – це ідеальна концепція повного приводу, яка базується на трьох принципах: задоволення від водіння, комфорт і висока паливна економічність. Залежно від умов руху водій за допомогою поворотного селектора ALLGRIP 4WD на центральній консолі може перемикатися між чотирма режимами: Auto, Sport, Snow і Lock. Інтегроване управління двигуном, трансмісією і ESP® дозволяє вибрати оптимальний режим відповідно до типу дороги та умов навколишнього середовища.

Suzuki Vitara 2015

4 режими трансмісії

AUTO (АВТО)

У режимі AUTO (АВТО) пріоритет віддається економії палива при звичайних умовах руху. За замовчуванням система використовує передній привід (2WD). Повний привід включається під час пробуксовування передніх коліс.

SPORT (СПОРТ)

Режим SPORT (СПОРТ) ідеально підходить для звивистих доріг і спортивного стилю водіння. Система оптимізує алгоритм ALLGRIP 4WD і двигуна для зниження зусилля на кермі під час проходження поворотів і поліпшення динаміки автомобіля (перемикання «передач» відбувається на більш високих обертах).

SNOW (СНЕГ)

Режим SNOW (СНІГ) найкраще підходить для засніжених, грунтових і слизьких покриттів. За замовчуванням використовується повний привід (4WD). Робота повного приводу регулюється залежно від обертання рульового колеса і натискань педалі газу для збільшення тяги і курсової стійкості на слизьких дорогах.

LOCK (БЛОКИРОВКА)

Режим LOCK (БЛОКУВАННЯ) призначений для вивільнення автомобіля зі снігу, бруду або піску. Система рівномірно розподіляє крутний момент між задніми і передніми колесами.

Suzuki Vitara 2015

Безпека

Активна безпека

Найвищий рівень безпеки – одна з головних переваг Suzuki Vitara. У конструкції широко використовується сталь високоміцних сортів, завдяки чому силова конструкція кузова робить нову модель виключно надійною, безпечною і енергоефективною при феноменально малій масі автомобіля у 1075 кг. Система динамічної стабілізації значно знижує ризик занесення і зриву автомобіля у бічне ковзання.

Пасивна безпека

У базову комплектацію включені 7 подушок безпеки.

Елементи активної і пасивної безпеки, застосовані в Vitara, заслужили вищу оцінку Euro NCAP.

Новий Suzuki Vitara – не тільки компактний кросовер з видатними ходовими характеристиками, але також автомобіль, що дозволяє водієві проявити свою індивідуальність. Численні елементи персоналізації підкреслять неповторність власника і зроблять Suzuki Vitara по-справжньому унікальним.

Це зовсім інший підхід до персоналізації автомобіля в порівнянні з використанням опцій, які розробляються для вже готових моделей. Для Suzuki це було нове, непросте завдання, однак у результаті вийшла модель, яка ідеально вписується у стиль життя свого власника.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.