Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Названа дата дебюту першого електричного кросовера Mercedes


Електричний кросовер Mercedes EQC буде повністю представлений 4 вересня – його покажуть на конференції me Convention у шведському Стокгольмі. Про це виробник особисто заявив після оприлюднення фінансового звіту за другий квартал 2018 року.

Mercedes EQC

На сьогоднішній день ми лише бачили передсерійний прототип Mercedes EQC, який пройшов суворі тестові випробування у жарких і холодних кліматичних умовах. Як очікується, товарний варіант отримає ті ж характеристики, що і його концепт, показаний в 2016-м: 408 к.с. потужності, менше ніж 5 с. розгону до “сотні” і 400 км пробігу по новому циклу WLTP. Крім того, машина зможе отримувати енергію від швидкої зарядки потужністю понад 100 кВт.

Mercedes EQC

Очевидно, жива прем’єра Mercedes EQC відбудеться у вересні на Паризькому автосалоні, а потім у листопаді на Лос-Анджелеському мотор-шоу. Вийшовши на ринок у 2019 р, новий електричний кросовер складе конкуренцію Tesla Model X, Jaguar I-Pace і Audi e-tron quattro, який представлять 17 вересня. Пізніше до плеяди електричних SUV`ів приєднається і BMW iX3.

Джерелок: e-move.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.