Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Названо вживані авто, що найменше підлягають старінню


Абсолютним лідером американського рейтингу масових автомобілів з пробігом до 5 років від порталу Edmunds знову стала Toyota.

Експерти авторитетного видання Edmunds регулярно проводять дослідження споживчих властивостей уживаних легкових автомобілів. У черговий розрахунок індексів залишкової вартості потрапили моделі ринку США, рівень продажів яких, за підсумками 2014 року, перевищив відмітку в 100 000 екземплярів. Крім того, в рейтинг потрапили лише виробники, що мають представників, як мінімум, в чотирьох категоріях.

Абсолютним лідером рейтингу серед масових брендів стала Toyota, що перемогла відразу в трьох позашляхових “номінаціях” і одній легковій. За даними Edmunds, через 5 років експлуатації автомобіль японської марки зберігає в середньому 52,4% початкової вартості.

Серед люксових брендів кращою виявилася марка Acura з результатом 46.9% Між іншим, всього в рейтингу Edmunds в чотирьох категоріях налічується 24 сегменти.

Легкові автомобілі

Серед масових компактних автомобілів кращим за залишковою вартістю визнаний хетчбек Honda Fit. Сегмент автомобілів гольф-класу очолює “заряджена” Subaru WRX. У розряді середньорозмірних моделей кращою стала ще одна Subaru-Legacy в кузові седан, а в сегменті повнорозмірних легкових машин – Toyota Avalon.

Серед люксових легковичків нижнього цінового діапазону лідером визнана Acura ILX. Lexus GS 350 випередив усіх в середньому ціновому діапазоні. З найбільш дорогих легкових автомобілів преміум-класу, як найбільш вигідну покупку, Edmunds відмітив Porsche Panamera.

З дешевих спорткаров лідером за залишковою вартістю серед б/в автомобілів віком до 5 років названий Dodge Challenger. У середній ціновій категорії лідирує Chevrolet Corvette. Серед преміальних спорткарів кращим визнаний Nissan GT-R.

Кросовери

Найбільш “нестаріючий” компактний кросовер, за версією Edmunds, – Honda CR-V, якій цього року виповнюється 20 років.
Кращим середньорозмірним SUV визнана Toyota Highlander. Повнорозмірний GMC Acadia (продається тільки в США) закриває список переможців серед кросоверів нижнього цінового діапазону.

Серед традиційних для ринку США позашляховиків експерти Edmunds відмітили Jeep Wrangler і GMC Yukon.

Пікапи

Кращим за залишковою вартістю середньорозмірним пікапом названий Toyota Tacoma, повнорозмірним, – Toyota Tundra, а серед важких пікапів переміг Ford F-350 Super Duty.

Мінівени

За розрахунками Edmunds, кращою пасажирською моделлю серед фургонів, доступних на американському ринку, є Honda Odyssey. Ford Transit Connect отримав вищий бал в сегменті малих комерційних фургонів, а Ram Promaster Cargo Van – в сегменті повнорозмірних венів.

Джерело: autopalace.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.