Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Неймовірні перетворення води в умовах відкритого космосу (відео)


Чи не найбільш цікавим фізичним досвідом у «безгравітаційному» стані стало пильне спостереження за рухами крапельок води. З пізнавального відеоролика, зробленого американськими дослідниками, можна дізнатися, наскільки химерні і неймовірні форми здатні набувати водні краплі в «підвішеному стані».

Експериментатори побачили, що вода, яка розлилася в умовах космосу не «прилипає» до жодних поверхонь, не падає на них, а збирається в точно таку ж кулю, якою є наша рідна Земля.

В невагомості складно налити в посудину воду, оскільки рідина на дні не залишається, а немов плаває всередині ємності маленькими кульками.

Вилити із посуду рідину в космосі теж аж ніяк не просто. Потрібно ємність трясти або розкручувати так, щоб вода стала липнути до скляних стінок.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.