Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Неймовірні перетворення води в умовах відкритого космосу (відео)


Чи не найбільш цікавим фізичним досвідом у «безгравітаційному» стані стало пильне спостереження за рухами крапельок води. З пізнавального відеоролика, зробленого американськими дослідниками, можна дізнатися, наскільки химерні і неймовірні форми здатні набувати водні краплі в «підвішеному стані».

Експериментатори побачили, що вода, яка розлилася в умовах космосу не «прилипає» до жодних поверхонь, не падає на них, а збирається в точно таку ж кулю, якою є наша рідна Земля.

В невагомості складно налити в посудину воду, оскільки рідина на дні не залишається, а немов плаває всередині ємності маленькими кульками.

Вилити із посуду рідину в космосі теж аж ніяк не просто. Потрібно ємність трясти або розкручувати так, щоб вода стала липнути до скляних стінок.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.