Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 28.09.2015

Неприпустимі фрази в спілкуванні з клієнтом


Розбіжності можуть з’явитися не тільки через сказане слово «ні». Якщо ви не знайшли спільної мови з клієнтом, вам ніколи не здійснити угоду. Злагода й порозуміння – це фундамент успішних продажів. Але іноді самі того не розуміючи, ми відштовхуємо клієнта і йому більше не хочеться повертатися до нас. Щоб цього не траплялося, не варто вживати такі вислови.

1. Я з іншого відділу

Варто бути відповідальним за все, що вас стосується, як в продажах, так і в житті. Не варто звинувачувати економіку, інших людей і зовнішні чинники. Так само не варто перекладати ситуацію на плечі інших. Може бути, ви і не працюєте в даному відділі і не зможете проконсультувати споживача належним чином, але такою фразою ви відмовляєте йому в допомозі. Наступного разу споживач піде туди, де йому приділять увагу, а не залишать у пошуках потрібного консультанта.

2. Ви можете мені довіряти

Чи звертали ви увагу на те, що покупець не завжди уважно вас слухає? Це пов’язано з тим, що до продавців завжди упереджені думка і ставлення. Кожен знає і впевнений в тому, що йому хочуть продати або, як прийнято говорити, «впарити». Тому споживач ставиться до продавцеві скоріше не з довірчої точки зору, а зі скептичної.

3. Я таким не користуюся

Багато споживачів звикли довіряти чужому досвіду та рекомендаціям. Найнадійніша реклама – це порада друга й «сарафанне радіо». Якщо ви говорите, що не користуєтеся товаром, значить, як продавець, ви розумієте, що продукт не найкращим чином задовольнить потреби. Такий підхід може насторожувати покупця.

Неприпустимі фрази в спілкуванні з клієнтом

4. Це політика компанії

Іноді ми не можемо задовольнити запити покупців у зв’язку з порядками та приписами. Але кожен міряє на свій аршин. Якщо в одному випадку послуга заборонена внутрішнім розпорядком, споживач може перекинути такий принцип і на інші продукти та послуги. Така відповідь може негативно вплинути на репутацію компанії і принципи обслуговування клієнтів.

5. Можливо Вам не по кишені, це для Вас сильно дорого

Як відомо, у кожного товару є свій покупець. Але чи можете ви сказати, що ваш рівень інтелекту нижче середнього або ви дурніші іншої людини. Звичайно, ні. З грошима і купівельною спроможністю справа йде таким же чином. Якщо ви стверджуєте, що цей варіант не по кишені покупцеві, ви автоматично позиціонуєте споживача як неспроможного. Покупець ходив на роботу, витрачав час і сили, а ви кажете, що він не показав результат, для того щоб задовольнити свої потреби.

6. У мене закінчився робочий день

Трапляється так, що продавці відмовляють у консультації, аргументуючи це тим, що їх робочий день закінчився. Це сильно відштовхує клієнта. У такому випадку варто «передати» відвідувача тому консультантові, який на зміні, якщо ситуація не дозволяє приділити йому час.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.