Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Під Києвом відкрився новий автосалон Acura


1 листопада 2014 г. Новий концептуальний дилерський центр «Акура Центр Аеропорт», побудований у відповідності з найновішими стандартами японского преміум-бренда, відкрився у складі Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Аеропорт».

Персонал дилерського центру пройшов навчання по вивченню філософії та принципів роботи Acura.

Філософія бренду Acura ні в якому разі не зводиться до посадових інструкцій чи переліку етичних правил обслуговування. Виробник, дилерське підприємство та кожний його співробітник розглядаються як рівноправні партнери, які переслідують спільні цілі в процесі обслуговування для його постійного покращення. Злагоджені дії всіх сторін та взаєморозуміння всіх учансиків процесу обслуговування призводить до багатократного підсилення позитивного ефеекту. В цьому випадку в компанії буде панувати дух доброзичливості та гарного настрою. А саме головне, що цей настрій передається клієнтам, які надихаються ним і кожний раз повертаютсья до бренда Acura.

В рамках забезбечення обслуговування найвищого рівня співробітників Acura чекає ще серія захоплюючих навчань в наближчий час. Провайдером тренінгових послуг на цей період стала компанія Staff Capital.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.