Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Під Києвом відкрився новий автосалон Acura


1 листопада 2014 г. Новий концептуальний дилерський центр «Акура Центр Аеропорт», побудований у відповідності з найновішими стандартами японского преміум-бренда, відкрився у складі Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Аеропорт».

Персонал дилерського центру пройшов навчання по вивченню філософії та принципів роботи Acura.

Філософія бренду Acura ні в якому разі не зводиться до посадових інструкцій чи переліку етичних правил обслуговування. Виробник, дилерське підприємство та кожний його співробітник розглядаються як рівноправні партнери, які переслідують спільні цілі в процесі обслуговування для його постійного покращення. Злагоджені дії всіх сторін та взаєморозуміння всіх учансиків процесу обслуговування призводить до багатократного підсилення позитивного ефеекту. В цьому випадку в компанії буде панувати дух доброзичливості та гарного настрою. А саме головне, що цей настрій передається клієнтам, які надихаються ним і кожний раз повертаютсья до бренда Acura.

В рамках забезбечення обслуговування найвищого рівня співробітників Acura чекає ще серія захоплюючих навчань в наближчий час. Провайдером тренінгових послуг на цей період стала компанія Staff Capital.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.