Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Німецькі інженери представили «розумне» кермо


За статистикою, більша частина нічних аварій відбуваються через те, що водії втрачають концентрацію за кермом. Схоже, скоро ця проблема частково вирішиться.

Технічний прогрес не стоїть на місці. Автомобілі на автопілоті – одна з останніх розробок світових вчених. Тільки уявіть собі: ви сідаєте за кермо, вводите координати місця призначення і ваше авто само везе вас з точки А в точку В. Фантастика, чи не так? Але на автопілоті еволюція сучасних автомобілів не обмежується. Не стоять на місці і технології, що дозволяють оцінювати стан водія. Одну з останніх поколінь таких систем недавно представили інженери двох німецьких компаній Hoffman and Krippner і Guttersberg Consultin. Об’єднавши зусилля, вони зайнялися розробкою так званого “Розумного керма” для автомобілів.

За словами розробників, інноваційні системи, якими буде забезпечуватися їх винахід, будуть моніторити дорожню ситуацію і не дозволять водієві заснути за кермом. Так, німецькі інженери забезпечили розумне кермо величезною кількістю датчиків, які при безпосередньому контакті з руками водія стежать за основними фізичними показниками, такими як рівень втоми, серцебиття і тиск. Якщо ж показання відхилені від норми система спробує розбудити водія, а у випадку більш серйозної небезпеки – зупинить автомобіль і викличе допомогу.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.