Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Німецькі вчені розробили новий тип симулятора руху автомобіля (відео)


Німецькі вчені розробили новий тип симулятора руху автомобіля, в якому гідравліка замінена «робото-тросами».

Новий тип симулятора руху автомобіля розробили німецькі фахівці Інституту Фраунгофера з технології машинобудування і автоматизації спільно зі своїми колегами з Інституту Макса Планка з біологічної кібернетики. До цього моменту всі сучасні симулятори руху автомобіля не могли працювати без гідравлічних з’єднань. Проте вчені з Німеччини знайшли новий шлях – замість гідравліки використовувати систему гнучких тросів. Свій винахід вони назвали «троси, керовані роботами» («cable-driven parallel robot») і презентували його на Конференції-виставці з симуляторам руху, яка проходила на початку вересня в німецькому місті Тюбінгені.

Які ж переваги «робото-тросового» симулятора водіння перед гідравлічним? Виявляється, новий симулятор здатний моделювати з прискоренням до 1,5 g завдяки загальної потужності в 348 кВт або 470 к.с. Симулятор складається з восьми лебідок, які в свою чергу з’єднані з тросами для створення ефекту руху, кожен з яких витримує навантаження 1,4 т. Каркас, в якому знаходиться крісло для випробувача, зроблений з карбону і важить всього 80 кг. Людина сідає в крісло, одягає спеціальні 3D-окуляри з бездротовою системою Virtual Reality (VR) і його починають розгойдувати, моделюючи ту чи іншу ситуацію під час руху автомобіля, літака або іншого транспортного засобу. Поки що про плани реального використання «робото-тросового» симулятора не повідомляється. Вважається, що його широкі можливості знайдуть застосування найближчим часом.

Джерело: www.autocentre.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.