Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Німецькі вчені розробили новий тип симулятора руху автомобіля (відео)


Німецькі вчені розробили новий тип симулятора руху автомобіля, в якому гідравліка замінена «робото-тросами».

Новий тип симулятора руху автомобіля розробили німецькі фахівці Інституту Фраунгофера з технології машинобудування і автоматизації спільно зі своїми колегами з Інституту Макса Планка з біологічної кібернетики. До цього моменту всі сучасні симулятори руху автомобіля не могли працювати без гідравлічних з’єднань. Проте вчені з Німеччини знайшли новий шлях – замість гідравліки використовувати систему гнучких тросів. Свій винахід вони назвали «троси, керовані роботами» («cable-driven parallel robot») і презентували його на Конференції-виставці з симуляторам руху, яка проходила на початку вересня в німецькому місті Тюбінгені.

Які ж переваги «робото-тросового» симулятора водіння перед гідравлічним? Виявляється, новий симулятор здатний моделювати з прискоренням до 1,5 g завдяки загальної потужності в 348 кВт або 470 к.с. Симулятор складається з восьми лебідок, які в свою чергу з’єднані з тросами для створення ефекту руху, кожен з яких витримує навантаження 1,4 т. Каркас, в якому знаходиться крісло для випробувача, зроблений з карбону і важить всього 80 кг. Людина сідає в крісло, одягає спеціальні 3D-окуляри з бездротовою системою Virtual Reality (VR) і його починають розгойдувати, моделюючи ту чи іншу ситуацію під час руху автомобіля, літака або іншого транспортного засобу. Поки що про плани реального використання «робото-тросового» симулятора не повідомляється. Вважається, що його широкі можливості знайдуть застосування найближчим часом.

Джерело: www.autocentre.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.