Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Німецький автопром обіцяє створити тисячі нових робочих місць в Україні


Делегація німецької економіки в Україні оприлюднила дані про посилення економічних зв’язків між Києвом та Берліном і плани щодо розширення присутності німецького автомобільного бізнесу в Західній Україні.

Німецькі постачальники автодеталей планують створити 9-10 тис. нових робочих місць. Бізнесмени уточнили, що на сьогодні на виробничих майданчиках в західному регіоні України вже працюють близько 25 тис. чоловік.

Делегація також повідомила про «значне зростання» кількості німецьких компаній в Україні − з березня 2013 року, ще до початку конфлікту на Донбасі. Відтоді присутність економіки Німеччини в Україні зросла на 5,1%, а кількість юридичних осіб з німецькою участю − на 6%.

Експорт з Німеччини в Україну в 2015 році значно впав − на 18,4% порівняно з 2014 роком, проте в січні поточного року вперше за 32 місяці показав зростання − на 11,8%, згідно зі статистикою організації.

Український експорт у Німеччині в січні 2016-го зріс на 7,7%. В цілому обсяг прямих німецьких інвестицій в економіку України на кінець минулого року склав близько $5,4 млрд. Делегація вказала, що це − 12,5% загальних прямих іноземних інвестицій в Україну, третє місце після Кіпру та Нідерландів.

Джерело: www.dw.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.