Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Німецький автопром обіцяє створити тисячі нових робочих місць в Україні


Делегація німецької економіки в Україні оприлюднила дані про посилення економічних зв’язків між Києвом та Берліном і плани щодо розширення присутності німецького автомобільного бізнесу в Західній Україні.

Німецькі постачальники автодеталей планують створити 9-10 тис. нових робочих місць. Бізнесмени уточнили, що на сьогодні на виробничих майданчиках в західному регіоні України вже працюють близько 25 тис. чоловік.

Делегація також повідомила про «значне зростання» кількості німецьких компаній в Україні − з березня 2013 року, ще до початку конфлікту на Донбасі. Відтоді присутність економіки Німеччини в Україні зросла на 5,1%, а кількість юридичних осіб з німецькою участю − на 6%.

Експорт з Німеччини в Україну в 2015 році значно впав − на 18,4% порівняно з 2014 роком, проте в січні поточного року вперше за 32 місяці показав зростання − на 11,8%, згідно зі статистикою організації.

Український експорт у Німеччині в січні 2016-го зріс на 7,7%. В цілому обсяг прямих німецьких інвестицій в економіку України на кінець минулого року склав близько $5,4 млрд. Делегація вказала, що це − 12,5% загальних прямих іноземних інвестицій в Україну, третє місце після Кіпру та Нідерландів.

Джерело: www.dw.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.