Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Nissan відновлює постачання автомобілів до України та програму кредитування

Nissan відновлює постачання автомобілів до України з європейських складів. Ця подія стала ще одним важливим кроком у поновлені повноцінної роботи компанії в Україні. Перша партія автомобілів вже прибула до країни. Для замовлення бажаної автівки клієнтам потрібно звернутися до найближчого офіційного дилерського центру.
Окрім відновлення постачання автомобілів до України, Nissan також поновлює роботу Nissan Financial Services – програми кредитування, яка пропонує клієнтам дуже вигідні умови фінансування покупки. Дані умови на сьогодні є одними з найкращих на автомобільному ринку: кредит на придбання нового Nissan можна оформити з відсотковою ставкою лише від 0,01% річних на строк до 5 років. Ця програма оптимально підійде клієнтам компанії, яким не зручно одразу сплачувати більшу частину вартості автомобіля, адже за умовами програми мінімальний перший внесок становить лише 30%.

Завдяки привабливим умовам Nissan Financial Services мінімальні щомісячні платежі на моделі Nissan становлять:
Nissan Juke – від 8 904 грн.
Nissan Qashqai – від 12 044 грн.
Nissan X-Trail – від 13 242 грн.
Nissan LEAF – від 16 380 грн.

Умови Nissan Financial Services – це максимально доступний спосіб стати власником нового Nissan!

Адреси, контакти дилерських центрів Nissan в Україні та графік їх роботи можна дізнатися на офіційному сайті Nissan – Nissan.ua або за телефоном гарячої лінії 0 800 303 307

Джерело: autoconsulting.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.