Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.09.2023

Nissan збирається до 2030 року продавати в Європі тільки електрокари

Nissan розповіла про плани продажу до 2030 року – там тільки електромобілі.

Генеральний директор Nissan Макото Утіда заявив про плани прискорити перехід на випуск у Європі виключно електрифікованих моделей. За його словами, тепер компанія має намір запускати в Європі виключно нові електричні моделі. Утіда також повідомив, що до 2027 року 98% всього обсягу реалізації компанії в регіоні становитимуть лише електричні або гібридні авто, а до 2030 року Nissan реалізовуватиме тут виключно електричні автомобілі. Нагадаємо, що компанія вже повідомляла про плани представити 19 нових моделей електрокарів до 2030 року.

Інші автовиробники, у тому числі Ford та Stellantis, також збираються продавати в Європі виключно електрокари до 2030 року. Volvo дала обіцянку, що до цього моменту пропонуватиме в усьому світі лише електрокари.

Джерело: mmr.net.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.