Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.02.2023

Nissan планує швидкий перехід на електромобілі

Численні нові моделі та швидша електрифікація модельного ряду: Nissan прискорює перехід на електромобілізацію.

Nissan прискорює електрифікацію свого модельного ряду. Японський автовиробник планує випустити 19 нових електромобілів по всьому світу до 2030 фінансового року, що на чотири більше, ніж було оголошено у 2021 році. Крім того, з’явиться вісім нових частково електрифікованих транспортних засобів.

За даними компанії, частка електромобілів у світових продажах легкових автомобілів має зрости до 55% до 2026 року порівняно з 50%, які планувалися спочатку. Для Європи компанія очікує 98% замість раніше прогнозованих 75%. Причинами такого прискорення Nissan називає зміну потреб клієнтів і зміну бізнес-середовища.

Японці не надають жодної нової інформації щодо конкретних модельних планів для Європи. Відомо лише, що у 2026 році буде запущено суто електричний наступник малолітражки Micra, який розділить платформу з Renault 5. Технології партнера по альянсу, ймовірно, також відіграватимуть певну роль в інших моделях.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.