Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 30.09.2023

Nissan поступово відмовляється від двигунів внутрішнього згоряння: з 2030 року тільки електричні авто

Nissan стане повністю електричним автомобільним брендом в Європі у 2030 році. Нові автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння більше не будуть пропонуватися, повідомляє компанія. Нові серії з дизельними або бензиновими двигунами більше не будуть випускатися з негайним ефектом, за винятком модернізації життєвого циклу поточних моделей.

Наразі Nissan пропонує лише три повністю електричні автомобілі: компакт-кар Leaf, позашляховик Ariya та універсал з високим дахом Townstar EV. Також анонсовані кросовер, який замінить Juke з традиційним двигуном, і наступник Leaf, побудований в Сандерланзі, Англія. До 2030 року японці планують вивести на ринок загалом 19 повністю електричних автомобілів. Компанія також працює над безкобальтовими акумуляторами та власною твердотільною батареєю, яка має бути доступна з 2028 року.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.