Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Nissan представив новий позашляховик

Японська компанія Nissan представила новий автомобіль 2022 Nissan Pathfinder.

У позашляховику встановлений 3,6-літровий двигун V6 із потужністю в 284 кінські сили та крутним моментом у 259 Нм. Автомобіль також має 9-ступінчасту автоматичну коробку передач.

Загалом 2022 Nissan Pathfinder пропонує 7 режимів керування: стандартний, спортивний, екологічний, сніговий, піщаний, грязьовий та буксирувальний.

Для базової комплектації передбачений семидюймовий екран віртуальної панелі приладів і восьмидюймовий дисплей медіасистеми.

У стандартну комплектацію включений комплекс Nissan SafetyShield 360, що передбачає 10 подушок безпеки (зокрема центральну між передніми сидіннями), систему автоматичного гальмування, стеження за розміткою, контроль сліпих зон, нагадування про пасажирів на задніх сидіннях і автоматичне перемикання дальнього світла.

Автомобіль буде доступний у 14 кольорах, проте у клієнтів також буде можливість замовити комбінацію кількох кольорів.

 

За даними порталу The Car Connection, вартість одного екземпляра 2022 Nissan Pathfinder становитиме 30-50 тисяч доларів США.

Джерело: www.ukrinform.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.