Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Nissan представив новий позашляховик

Японська компанія Nissan представила новий автомобіль 2022 Nissan Pathfinder.

У позашляховику встановлений 3,6-літровий двигун V6 із потужністю в 284 кінські сили та крутним моментом у 259 Нм. Автомобіль також має 9-ступінчасту автоматичну коробку передач.

Загалом 2022 Nissan Pathfinder пропонує 7 режимів керування: стандартний, спортивний, екологічний, сніговий, піщаний, грязьовий та буксирувальний.

Для базової комплектації передбачений семидюймовий екран віртуальної панелі приладів і восьмидюймовий дисплей медіасистеми.

У стандартну комплектацію включений комплекс Nissan SafetyShield 360, що передбачає 10 подушок безпеки (зокрема центральну між передніми сидіннями), систему автоматичного гальмування, стеження за розміткою, контроль сліпих зон, нагадування про пасажирів на задніх сидіннях і автоматичне перемикання дальнього світла.

Автомобіль буде доступний у 14 кольорах, проте у клієнтів також буде можливість замовити комбінацію кількох кольорів.

 

За даними порталу The Car Connection, вартість одного екземпляра 2022 Nissan Pathfinder становитиме 30-50 тисяч доларів США.

Джерело: www.ukrinform.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.