Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Nissan підтримав санкції проти РФ та виділив допомогу Україні

Nissan згортає виробництво на російському заводі та виділив фінансову допомогу постраждалим від війни в Україні.

Компанія Nissan приєдналася до кількох десятків автобрендів, що залишили російський ринок. Крім того, японський автогігант підтримав Україну. Про це повідомляє офіційний сайт компанії Nissan в Україні.

Експорт Nissan до Росії вже припинено і з 10 березня припиниться виробництво на заводі марки у Санкт-Петербурзі. Там випускають кросовери Nissan Qashqai, X-Trail та Murano.

Україну в Nissan підтримали не на словах — створено фонд Nissan Cares, куди перерахували 2,5 млн. доларів. Вони підуть на допомогу українському народові. Крім того, співробітники Nissan зможуть пожертвувати у фонд кошти, продукти харчування та одяг.

Мільйон євро з фонду передадуть Червоному Хресту та іншим некомерційним організаціям, які надають допомогу та товари першої необхідності сім’ям та дітям. Також у Nissan висловили готовність пожертвувати транспортні засоби.

А 1,5 млн євро направлять на підтримку співробітників Nissan в Україні та їхніх сімей, які постраждали від війни. Їх витратять на організацію переїзду, проживання, медичні витрати та допомогу дітям.

Ми всі були дуже зворушені стражданнями багатьох людей та сімей, включаючи членів нашої власної родини Nissan. Ми створили фонд Nissan Cares, щоб підтримувати наших співробітників, а також міжнародні зусилля щодо подолання наслідків цієї неосяжної трагедії українського народу“, — заявив генеральний директор Nissan Макото Учіда.

Джерело: focus.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.