Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Nissan Max-Out: яскравий приклад

Nissan планує запустити кілька нових електронних моделей у найближчі кілька років. Родстер дає уявлення про електричне майбутнє японської компанії.

Nissan Max-Out спочатку був представлений як віртуальний концепт у 2021 році, а тепер – це реальний кабріолет з футуристичною сценографією. Спереду і ззаду є великі панелі, які світяться різними кольорами та анімовані за допомогою 3D-ефектів.

 

Зона навколо відкритого пасажирського салону, інтер’єр з сидіннями, які можна регулювати в широкому діапазоні напрямків, і колеса також оснащені технологією освітлення. Салон без кнопок і перемикачів оснащений гігантським дисплеєм, що займає майже всю ширину салону, а також прямокутним кермом усе з тим же підсвічуванням.

Ніссан не повідомляє жодних подробиць про технологію приводу. Однак у 2021 році японці оголосили, що транспортні засоби зі словом “Out” у назві будуть базуватися на платформі, яка об’єднає шасі, колісні електродвигуни та акумуляторну батарею.

Кажуть, що це масштабована за розміром підструктура, яка слугуватиме основою для майбутніх електричних моделей від японців. Nissan планує випустити 15 нових електромобілів до 2030 року, які можуть включати деякі компоненти концепту  Max Out.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.