Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Nissan X-Trail: стартує четверте покоління

Універсальність, повний привод, трансформація салону – і новий агрегат під капотом – це новий Nissan X-Trail. Японський позашляховик, який за останні 20 років розійшовся тиражем у майже сім мільйонів одиниць по всьому світу, відзначає випуск четвертого покоління.

X-Trail базується на платформі Renault-Nissan-Mitsubishi CMF-C. На замовлення автомобіль можна отримати з приводом e Power (який уже доступний для Nissan Qashqai). Силовий агрегат складається з бензинового двигуна з турбонаддувом і змінним ступенем стиснення, генератора, інвертора та електродвигуна потужністю 150 кВт. Бензиновий двигун використовується виключно для вироблення електроенергії, тоді як електропривод завжди приводить в рух колеса Nissan з повним приводом. Він розганяється до 100 км/год за вісім секунд, максимальна швидкість –  170 км/год.

У новому Nissan X-Trail встановлена система повного приводу e-4ORCE (також доступна в новому Nissan Ariya), спеціально розроблена для електрифікованих приводів: система в купі із додатковим електродвигуном потужністю 100 кВт  на задній осі має загальну потужність 213 к.с. Оснащений ним, японець розганяється до 100 км/год за сім секунд, а максимальна швидкість у цьому випадку складе 180 км/год. «Як єдиний семимісний сімейний кросовер з електрифікованою силовою установкою, X-Trail з e-POWER і e-4ORCE займає унікальну позицію в цьому сегменті», — стверджує Nissan. Автомобіль також доступний зі звичайним бензиновим двигуном потужністю 163 к.с.

Nissan X-Trail: практичний всередині

 

В інтер’єрі Nissan надає великого значення зручності: X-Trail має прості та інтуїтивно зрозумілі елементи керування обігрівом і кондиціонуванням повітря, центральний екран керування також містить кнопки для аудіосистеми та навігації. «Плаваюча» центральна консоль включає, серед іншого, електричний перемикач руху, перемикач режимів водіння, два підстаканники та індуктивну підставку для зарядки смартфона. Під підлокітником між передніми сидіннями ховається містке відділення для речей.

Центральним елементом управління є 12,3-дюймовий дисплей NissanConnect, який керує навігацією, розважальними функціями та налаштуваннями автомобіля. Автомобіль також пропонує інтеграцію смартфона через Android Auto та бездротовий зв’язок через Apple CarPlay, точку доступу Wi-Fi для семи пристроїв і сервіси NissanConnect.

Що стосується простору, Nissan робить ставку на гнучкість: другий ряд сидінь можна скласти в пропорції 40:20:40. Наскрізний завантажувальний люк посередині дозволяє транспортувати довші предмети. Сидіння також можна зсунути вперед. За бажанням автомобіль доступний із третім рядом сидінь як 7-місний. Окремі сидіння можна скласти і вони зникнути в підлозі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.