Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Всі кольори сучасного тренінгу


Гнучкість замість нав’язування

Світ змінюється дуже швидко і тренінги повинні встигати за цією динамікою. Змінитися має не тільки зміст тренінгу, а й ставлення тренера до нього. Якщо у Вас є нові завдання, ми розробимо концепт для їх реалізації.

Навчання співробітників вже давно стало природною частиною розвитку бізнесу, що в свою чергу стимулює до розвитку і самих тренерів. Кризи змінюють одна одну і радикально перетворюють світ навколо нас. Нам випала доля жити в часи постійних змін. Це не тільки не дає можливість нам розслабитися, а й змушує нас постійно стежити за тим, в яких напрямках ці зміни розвиваються.

Нові концепти

У таких умовах традиційний підхід до навчання перестає себе виправдовувати. Шаблони перестають бути дієвими, а реакція на зміни повинна бути швидкою. Завдання сучасного тренінгу – не просто «нагодувати» учасників новою інформацією, а зробити їх уважними та чутливими до оточення, стимулювати їх до гнучкого переосмислення вивченого, що дає можливість швидко адаптуватися до змін. Мова йде не тільки про те, чому навчати співробітників, але і як навчати. До цього відноситься, наприклад, здатність швидко змінити перспективу вивчення питання і готовність до експериментів.

Нові концепти

На тлі постійних змін тренер повинен бути у змозі сам проявляти гнучкість і вміти розробляти навчальні програми під індивідуальні потреби замовника, а не просто пропонувати «перевірений часом і універсальний» продукт.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.