Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Всі кольори сучасного тренінгу


Гнучкість замість нав’язування

Світ змінюється дуже швидко і тренінги повинні встигати за цією динамікою. Змінитися має не тільки зміст тренінгу, а й ставлення тренера до нього. Якщо у Вас є нові завдання, ми розробимо концепт для їх реалізації.

Навчання співробітників вже давно стало природною частиною розвитку бізнесу, що в свою чергу стимулює до розвитку і самих тренерів. Кризи змінюють одна одну і радикально перетворюють світ навколо нас. Нам випала доля жити в часи постійних змін. Це не тільки не дає можливість нам розслабитися, а й змушує нас постійно стежити за тим, в яких напрямках ці зміни розвиваються.

Нові концепти

У таких умовах традиційний підхід до навчання перестає себе виправдовувати. Шаблони перестають бути дієвими, а реакція на зміни повинна бути швидкою. Завдання сучасного тренінгу – не просто «нагодувати» учасників новою інформацією, а зробити їх уважними та чутливими до оточення, стимулювати їх до гнучкого переосмислення вивченого, що дає можливість швидко адаптуватися до змін. Мова йде не тільки про те, чому навчати співробітників, але і як навчати. До цього відноситься, наприклад, здатність швидко змінити перспективу вивчення питання і готовність до експериментів.

Нові концепти

На тлі постійних змін тренер повинен бути у змозі сам проявляти гнучкість і вміти розробляти навчальні програми під індивідуальні потреби замовника, а не просто пропонувати «перевірений часом і універсальний» продукт.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.