Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Китаї винайшли безпілотний, повністю новий вид транспорту (відео)


Китайська транспортна компанія CRRC показала новий безпілотний трамвай, який може пересуватися без рейок, повідомляє Designboom.

Як і автобусу, йому не потрібні рейки; як трамвай, він може причіплювати додаткові вагони; як безпілотний автомобіль, не потребує водія.

Автономний рейковий швидкісний транзит (скорочено ART, від Autonomous Rail Rapid Transit) – це таий собі гібрид між трамваєм і автобусом. Він модульний, як поїзд, і вагони можна причіплювати і відчепити залежно від кількості пасажирів.

Трамобус пересувається по двох лініях, намальованих на асфальті, і має цілу низку сенсорів для уникнення перешкод.

У Китаї винайшли безпілотний, повністю новий вид транспорту (відео)

ART також повністю електричний, і на десятихвилинній підзарядці може проїхати до 25 км. Проект CRRC має на меті побудувати швидкий і місткий транспорт – альтернативу метро, який дозволить їй вийти на зростаючий і високоприбутковий ринок систем міського пасажирського транспорту для міст, у яких немає грошей на метро або трамвайну мережу.

Перша ART-лінія зараз конструюється в місті Чжучжоу і за планом вступить в експлуатацію десь у 2018 році.

Вартість автобуса ART стандартної комплектації складе всього близько 15 млн юанів.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.