Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Транспортний податок: з 1 липня власники автомобілів мають сплачувати 25 тисяч грн


З 1 липня власники автомобілів мають сплачувати так званий податок на розкіш.

Стосуватиметься він машин не старше 5 років, об’єм двигунів яких перевищує три літри. Їхні власники муситимуть віддавати державі по 25 тисяч гривень щороку. Тобто за нове авто з великим об’ємом двигуна загалом доведеться сплатити 125 тисяч гривень – допоки автомобілю не виповниться 5 років.

Повідомлення про сплату податку всім власникам зазначених машин мають розіслати податківці. Його треба буде сплатити протягом 60 днів. У випадку прострочення нараховується пеня і накладається штраф: у разі прострочки до 1-го місяця – у розмірі 10 відсотків, більше місяця – 20 відсотків. За підрахунками Міністерства фінансів, нині в Україні під дію податку підпадають понад 17 тисяч автомобілів. Водночас не всі з них справді можуть називатися розкішними. Адже 3-літровий двигун може мати й недороге авто середнього класу, тоді як багато сучасних іномарок вартістю майже 100 тисяч доларів обладнані двигуном меншого об’єму. Отже, під дію податку вони не потрапляють.

Джерело: fakty.ictv.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.