Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.07.2015

Транспортний податок: з 1 липня власники автомобілів мають сплачувати 25 тисяч грн


З 1 липня власники автомобілів мають сплачувати так званий податок на розкіш.

Стосуватиметься він машин не старше 5 років, об’єм двигунів яких перевищує три літри. Їхні власники муситимуть віддавати державі по 25 тисяч гривень щороку. Тобто за нове авто з великим об’ємом двигуна загалом доведеться сплатити 125 тисяч гривень – допоки автомобілю не виповниться 5 років.

Повідомлення про сплату податку всім власникам зазначених машин мають розіслати податківці. Його треба буде сплатити протягом 60 днів. У випадку прострочення нараховується пеня і накладається штраф: у разі прострочки до 1-го місяця – у розмірі 10 відсотків, більше місяця – 20 відсотків. За підрахунками Міністерства фінансів, нині в Україні під дію податку підпадають понад 17 тисяч автомобілів. Водночас не всі з них справді можуть називатися розкішними. Адже 3-літровий двигун може мати й недороге авто середнього класу, тоді як багато сучасних іномарок вартістю майже 100 тисяч доларів обладнані двигуном меншого об’єму. Отже, під дію податку вони не потрапляють.

Джерело: fakty.ictv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.